No 28. jūnija līdz 2. jūlijam atpūtas kompleksā „Jumurdas muiža” notika 5 dienu deju treniņnometne “Open Up 2021”. Nometne pusaudžiem deva iespēju no jauna iegūt motivāciju dejot. Piedalīties intensīvos treniņos pēc gada izolācijas laika, kādam tas bija liels izaicinājums, kādam iespēja beidzot dejot pa īstam. 

Dalībnieki ne tikai dejoja, bet arī piedalījās radošās darbnīcās, sporta spēlēs, aktīvās stafetēs un komandas spēlēs, peldējās un baudīja sadraudzību savā starpā. Nometnē kopā bija 8 pusaudžu komandas. Kādam pārsteigums, kādam ilgi gaidītā nakts spēle deva lielu adrenalīna devu. Komandas cīnijās par uzvaru nežēlojot sevi. Šajā gadā visus dalībniekus pēc nakts spēles pusnaktī pārsteidz salūts, kas bija pārsteigums visiem. 

Dejotāji 5 dienu laikā apguva 10 dažādas horeogrāfijas, dažādos deju stilos. Šajā gadā bija liels izaicinājums nepadoties, strādāt ar sevi, trenēt savu ķermeni un atmiņu. Noteikti ieguvēji ir visi, kuri atbrauca un piedalījās nometnē. Tagad dejojam mājās un drīz jau tiekamies atvērtajos treniņos Rīgā Dance Beat studijā. Open Up atvērtās nodarbības notiks sākot ar 11. augustu. Sekojam līdzi jaunumiem un tiekamies nodarbībās. 

Ar sveicieniem,
Dance Beat komanda 

Atbalsītāji