Filiāle Cēsīs

Dance Beat filiālē Cēsis notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas.

Pieteikties

Par filiāli

Dance Beat filiālē Cēsis notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas. Pirmajā grupā, vecums 4-7 gadi, bērni vairāk apgūst vispārējas dejas pamatus, koordināciju, ritmu, kā arī Hip Hop pamatsoļus. No 8 gadu vecuma papildus ritmam un koordinācijai tiek vairāk strādāts ar Hip Hop, House un Contemporary dejas stilu. Dejotājiem, apgūstot dažādus deju stilus, paplašinās ķermeņa attīstība, spēja uztvert kustības, izdejot tās atbilstoši konkrētajam deju stilam. Papildus nodarbībām tiek arī ņemti klasikas pamati un stiepšanās, lai sagatavotu ķermeni kvalitatīvam darbam. Dejotājiem, apgūstot horeogrāfijas, veidojas dejas uztvere, un dejotājs spēj radīt pats savu ķermeņa deju, improvizāciju, dzirdot mūziku. Šādi freestyle pamati tiek mācīti paralēli visai gada programmai. Piedāvājam nodarbības arī vecākiem – izdejoties, izkustēties. Katru reizi cits dejas stils vai fiziskās attīstības treniņš, atbilstoši dalībnieka fiziskās sagatavotības līmenim.

Nodarbības

DienaLaiksTreneris
1.grupa (4-7 gadi)
Otrdiena18:00-19:00Sintija
Piektdiena17:30-18:30Anastasija P.
DienaLaiksTreneris
2.grupa (8-12 gadi)
Otrdiena16:00-17:00Sintija
Piektdiena15:30-16:30Anastasija P.
DienaLaiksTreneris
3.grupa (13-18 gadi)
Otrdiena17:00-18:00Sintija
Piektdiena16:30-17:30Anastasija P.

Pasniedzēji

Sintija Neimane

Hip Hop, Contemporary, Dejas pamati

Uzzināt vairāk

Sintija vada nodarbības bērniem un jauniešiem. Vairākus gadus iegūta praktiska pieredze asistējot studijas vadītājus un citus pedagogus darbā ar jauniešiem. Iegūta plaša pieredze nometņu darbā un to organizēšanā. Palīgs organizatoriskos jautājumos Dance Beat darbā ikdienā. Dance Beat kolektīvā ir no 16 gadu vecuma, dejo dažādus stilus (Hip Hop, Contemporary, Klasika). Pašlaik tiek iegūts C kategorijas trenera kvalifikācija. Skolotāja nodarbībām filiālēs – Hip Hop, Contemporary, dejas pamati. Sintija par katru bērnu parūpēsies, lai viņš justos labi un apgūtu dejas prasmi.

Linda Kepton

Hip Hop, House, Freestyle

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, House, Freestyle nodarbības. Hip Hop komandas “Saint Rockers” Kijevā dejotāja. Iegūta augstākā izglītība “Deju kolektīva vadītājs”. Pēta Hip Hop kultūru, pilnveidojas tajā. Galvenais mērķis: saglabāt patieso ielu deju kultūru un tās galvenos elementus, dot katram izbaudīt to garšu. Linda uzskata, ka dejot var jebkurš un katram ir dota iespēja atrast savu stilu. Nodarbībās vienmēr rada draudzīgu atmosfēru. Pozitīva, prasīga.

Kontakti

Sintija Neimane: 26872247

E-pasts: info@dancebeat.lv

Nodarbību norises vieta: Gaujas iela 20, Cēsis

Atbalsītāji