Filiāle Zaķumuižā

Dance Beat filiālē Zaķumuižā notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas.

Pieteikties

Par filiāli

Dance Beat filiālē Zaķumuižā notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus.

Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas. Pirmajā grupā, vecums 6-10 gadi, papildus ritmam un koordinācijai vairāk tiek strādāts ar Hip Hop pamatiem un tiek mācīta dejas horeogrāfija.

Lielākie dejotāji papildus Hip Hopam apgūst arī House un Contemporary pamatus. Dejotājiem, apgūstot dažādus deju stilus, paplašinās ķermeņa attīstība, spēja uztvert kustības, izdejot tās atbilstoši konkrētajam deju stilam.

Papildus nodarbībām tiek arī ņemti klasikas pamati un stiepšanās, lai sagatavotu ķermeni kvalitatīvam darbam.

Dejotājiem, apgūstot horeogrāfijas, veidojas dejas uztvere, un dejotājs spēj radīt pats savu ķermeņa deju, improvizāciju, dzirdot mūziku.

Šādi freestyle pamati tiek mācīti paralēli visai gada programmai.

Nodarbības

DienaLaiksTreneris
1.grupa (6-10 gadi)
Pirmdiena14:30-15:30Sintija/Linda
Ceturtdiena14:30-15:30Sintija
DienaLaiksTreneris
2.grupa (11-16 gadi)
Pirmdiena15:30-16:30Sintija/Linda
Ceturtdiena15:30-16:30Sintija

Pasniedzēji

Sintija Neimane

Uzzināt vairāk

Sintija vada nodarbības bērniem un jauniešiem. Vairākus gadus iegūta praktiska pieredze asistējot studijas vadītājus un citus pedagogus darbā ar jauniešiem. Iegūta plaša pieredze nometņu darbā un to organizēšanā. Palīgs organizatoriskos jautājumos Dance Beat darbā ikdienā. Dance Beat kolektīvā ir no 16 gadu vecuma, dejo dažādus stilus (Hip Hop, Contemporary, Klasika). Pašlaik tiek iegūts C kategorijas trenera kvalifikācija. Skolotāja jaunāko bērnu nodarbībās – Ritmika, Dejas pamati, Klasika. Sintija par katru bērnu parūpēsies, lai viņš justos labi un apgūtu dejas prasmi.

Maija Reisa

Contemporary, Hip-hop, Klasika, Afro un Zumba

Uzzināt vairāk

Pasniedz Contemporary, Hip-hop, Klasikas, Afro un Zumbas nodarbības. Iegūta augstākā izglītība “Dejas un ritmikas skolotājs”. Daudzveidīga pieredze dažādos deju žandros, kas papildina topošās horeogrāfijas. Patīk veidot stāstu un izteikt konkrētu domu caur katru no dejām. Strādājot ar dejotājiem, tiek pievērsta uzmanība pašu bērnu radošai pieejai, pildot improvizācijas uzdevumus. Maija spēj sniegt dziļu emocionalitāti caur laikmetīgo deju gan dejotājam, gan skatītājam, baudot priekšnesumu.

Linda Kepton

Hip Hop, House, Freestyle

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, House, Freestyle nodarbības. Hip Hop komandas “Saint Rockers” Kijevā dejotāja. Iegūta augstākā izglītība “Deju kolektīva vadītājs”. Pēta Hip Hop kultūru, pilnveidojas tajā. Galvenais mērķis: saglabāt patieso ielu deju kultūru un tās galvenos elementus, dot katram izbaudīt to garšu. Linda uzskata, ka dejot var jebkurš un katram ir dota iespēja atrast savu stilu. Nodarbībās vienmēr rada draudzīgu atmosfēru. Pozitīva, prasīga.

Kontakti

Sintija Neimane: 26872247

E-pasts: info@dancebeat.lv

Nodarbību norises vieta: Parka iela 6, Zaķumuiža

Atbalsītāji