Filiāle Zaķumuižā

Dance Beat filiālē Zaķumuižā notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas.

Pieteikties

Par filiāli

Dance Beat filiālē Zaķumuižā notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas. Pirmajā grupā, vecums 5-8 gadi, papildus ritmam un koordinācijai vairāk tiek strādāts ar Hip Hop pamatiem un tiek mācīta dejas horeogrāfija. Lielākie dejotāji papildus Hip Hopam apgūst arī House un Contemporary pamatus. Dejotājiem, apgūstot dažādus deju stilus, paplašinās ķermeņa attīstība, spēja uztvert kustības, izdejot tās atbilstoši konkrētajam deju stilam. Papildus nodarbībām tiek arī ņemti klasikas pamati un stiepšanās, lai sagatavotu ķermeni kvalitatīvam darbam. Dejotājiem, apgūstot horeogrāfijas, veidojas dejas uztvere, un dejotājs spēj radīt pats savu ķermeņa deju, improvizāciju, dzirdot mūziku. Šādi freestyle pamati tiek mācīti paralēli visai gada programmai.

Nodarbības

DienaLaiksTreneris
1.grupa (5-7 gadi)
Pirmdiena15:15-16:00Sintija
Ceturtdiena15:15-16:00Sintija
DienaLaiksTreneris
2.grupa (8-11 gadi)
Pirmdiena14:15-15:15Sintija
Ceturtdiena14:15-15:15Sintija
DienaLaiksTreneris
3.grupa (12-18 gadi)
Pirmdiena16:00-17:00Sintija
Ceturtdiena16:00-17:00Sintija

Pasniedzēji

Sintija Neimane

Hip Hop, Contemporary, Klasika

Uzzināt vairāk

Sintija vada nodarbības bērniem un jauniešiem. Vairākus gadus iegūta praktiska pieredze asistējot studijas vadītājus un citus pedagogus darbā ar jauniešiem. Iegūta plaša pieredze nometņu darbā un to organizēšanā. Palīgs organizatoriskos jautājumos Dance Beat darbā ikdienā. Dance Beat kolektīvā ir no 16 gadu vecuma, dejo dažādus stilus (Hip Hop, Contemporary, Klasika). Pašlaik tiek iegūts C kategorijas trenera kvalifikācija. Skolotāja nodarbībām filiālēs – Hip Hop, Contemporary, dejas pamati. Sintija par katru bērnu parūpēsies, lai viņš justos labi un apgūtu dejas prasmi.

Kontakti

Sintija Neimane: 26872247

E-pasts: info@dancebeat.lv

Nodarbību norises vieta: Parka iela 6, Zaķumuiža

Atbalsītāji