Filiāle Āgenskalnā

Dance Beat filiālē Āgenskalnā notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt dejas pamatus, Hip Hop un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas.

Pieteikties

Par filiāli

Dance Beat filiālē Āgenskalnā notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt dejas pamatus, Hip Hop un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas. Mazākajās grupās, vecums 3-6 gadi, bērni vairāk apgūst ritmiku un vispārējās dejas pamatus, koordināciju, ritmu, kā arī Hip Hop pamatsoļus. No 7 gadu vecuma papildus ritmam un koordinācijai tiek vairāk strādāts ar Hip Hop, House un Contemporary dejas stilu. Dejotājiem, apgūstot dažādus deju stilus, paplašinās ķermeņa attīstība, spēja uztvert kustības, izdejot tās atbilstoši konkrētajam deju stilam. Papildus nodarbībām tiek arī ņemti klasikas pamati un stiepšanās, lai sagatavotu ķermeni kvalitatīvam darbam. Dejotājiem, apgūstot horeogrāfijas, veidojas dejas uztvere, un dejotājs spēj radīt pats savu ķermeņa deju, improvizāciju, dzirdot mūziku. Šādi freestyle pamati tiek mācīti paralēli visai gada programmai.

Nodarbības

DienaLaiksTreneris
1.grupa (3-4 gadi)
Otrdiena18:00-18:40Anete / Alīna
Ceturtdiena18:00-18:40Anete / Alīna
DienaLaiksTreneris
2.grupa (7-9 gadi)
Otrdiena18:40-19:30Anete / Alīna
Ceturtdiena18:40-19:30Anete
DienaLaiksTreneris
3.grupa (7-9 gadi)
Otrdiena16:00-17:00Anete / Alīna
Ceturtdiena16:00-17:00Anete
DienaLaiksTreneris
4.grupa (10-14 gadi)
Otrdiena17:00-18:00Anete / Alīna
Ceturtdiena17:00-18:00Anete

Pasniedzēji

Agnija Āboltiņa

Hip Hop, House, Dejas pamati, bērnu deja

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, House, deju pamatus, bērnu deju. Ieguvusi 1.līmeņa augstāko izglītību Latvijas Kultūras koledžā specializācijā “Mūsdienu deju kolektīva vadītājs”. Ar deju pazīstama jau no pašas bērnības. Dejojusi vairākās augsta līmeņa deju studijās un skolās. Piedalījusies izrādēs, mūziklos un sacensībās. Pati iepriekš ir bijusi dejotāja Dance Beat vairākus gadus. Vienmēr smaidīga, pozitīva un jautra. Caur smiekliem un draudzību ar dejotājiem panāks labus rezultātus dejā un gandarījuma sajūtu jauniešiem par padarīto darbu! Studijā līdz šim strādājusi ar pusaudžu iesācēju grupām un jauniešu grupām ar pieredzi.

Sintija Neimane

Hip Hop, Contemporary, Dejas pamati

Uzzināt vairāk

Sintija vada nodarbības bērniem un jauniešiem. Vairākus gadus iegūta praktiska pieredze asistējot studijas vadītājus un citus pedagogus darbā ar jauniešiem. Iegūta plaša pieredze nometņu darbā un to organizēšanā. Palīgs organizatoriskos jautājumos Dance Beat darbā ikdienā. Dance Beat kolektīvā ir no 16 gadu vecuma, dejo dažādus stilus (Hip Hop, Contemporary, Klasika). Pašlaik tiek iegūts C kategorijas trenera kvalifikācija. Skolotāja nodarbībām filiālēs – Hip Hop, Contemporary, dejas pamati. Sintija par katru bērnu parūpēsies, lai viņš justos labi un apgūtu dejas prasmi.

Kontakti

Anete Luste: 28278927

E-pasts: info@dancebeat.lv

Nodarbību norises vieta: Rīga, Nometņu iela 62B

Atbalsītāji