Grupas

1. grupa (3-4 gadi) BP
Ritmika
Otrdiena
18:00-18:30
Mazā zāle
Anete
Ritmika
Ceturtdiena
18:00-18:30
Mazā zāle
Anete
Klasika
Piektdiena
18:00-18:30
Mazā zāle
Gita/Anastasija
2A grupa (6-8 gadi) AP
Hip-Hop
Otrdiena
17:00-18:00
Baltā zāle
Anete
Hip-Hop/Laikmetīgā deja
Ceturtdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Anete
Klasika
Piektdiena
17:00-18:00
Mazā zāle
Gita/Anastasija
2B grupa (5-6 gadi) BP
Dejas pamati
Otrdiena
18:30-19:30
Baltā zāle
Anete
Dejas pamati
Ceturtdiena
18:30-19:30
Mazā zāle
Anete
Klasika
Piektdiena
18:30-19:30
Mazā zāle
Gita/Anastasija
2C grupa (4-5 gadi) BP
Dejas pamati
Pirmdiena
18:00-18:50
Mazā zāle
Dace
Dejas pamati
Trešdiena
18:00-18:50
Mazā zāle
Dace
Klasika
Piektdiena
18:30-19:30
Mazā zāle
Gita/Anastasija
3A grupa (7-9 gadi) AP
Laikmetīgā deja
Pirmdiena
15:00-16:00
Lielā zāle
Dace
Hip Hop
Pirmdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Uldis/Dace
Hip Hop
Trešdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Uldis/Dace
Klasika/Stiepšanās
Piektdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Erlands/Normunds
3B grupa (7-9 gadi) AP/BP
Laikmetīgā deja
Pirmdiena
15:00-16:00
Lielā zāle
Dace
Hip-Hop
Pirmdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Uldis/Dace
Hip Hop
Trešdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Uldis/Dace
Klasika/Stiepšanās
Piektdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Erlands/Normunds
3C grupa (7-9 gadi) BP
Laikmetīgā deja
Pirmdiena
15:00-16:00
Baltā zāle
Dace/Uldis
Hip-Hop
Pirmdiena
16:00-17:00
Mazā zāle
Agnija
Hip Hop
Trešdiena
16:00-17:00
Mazā zāle
Agnija
Klasika/Stiepšanās
Piektdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Erlands/Normunds
4A grupa (10-12 gadi) AP
Hip Hop
Pirmdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Uldis/Dace
Hip Hop
Trešdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Uldis/Dace
Laikmetīgā deja
Trešdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Dace
Klasika/Stiepšanās
Piektdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Erlands/Normunds
4B grupa (10-12 gadi) AP/BP
Hip-Hop
Pirmdiena
17:00-18:00
Baltā zāle
Uldis
Hip Hop
Trešdiena
17:00-18:00
Baltā zāle
Uldis
Klasika/Stiepšanās
Piektdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Erlands/Normunds
Laikmetīgā deja
Piektdiena
17:00-18:00
Baltā zāle
Maija
4C grupa (10-12 gadi) BP
Hip-Hop
Pirmdiena
17:00-18:00
Mazā zāle
Linda
Hip Hop
Trešdiena
17:00-18:00
Mazā zāle
Linda
Laikmetīgā deja
Piektdiena
17:00-18:00
Baltā zāle
Maija
Klasika/Stiepšanās
Piektdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Erlands/Normunds
5A grupa (12-14 gadi) AP
Hip Hop
Pirmdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Uldis
Laikmetīgā deja
Trešdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Ģirts
Hip Hop
Trešdiena
19:00-20:00
Baltā zāle
Dace
Klasika/Stiepšanās
Piektdiena
19:00-20:00
Lielā zāle
Erlands/Normunds
5B grupa (11-13 gadi) AP/BP
Hip Hop
Otrdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Maija
Laikmetīgā deja
Otrdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Maija
Hip Hop
Ceturtdiena
16:00-17:00
Baltā zāle
Maija
Klasika/Stiepšanās
Ceturtdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Erlands/Normunds
5C grupa (9-12 gadi) BP
Hip Hop
Otrdiena
16:00-17:00
Baltā zāle
Anete
Laikmetīgā deja
Otrdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Maija
Hip Hop
Ceturtdiena
16:00-17:00
Baltā zāle
Anete
Klasika/Stiepšanās
Ceturtdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Maija/Gita
6A grupa (14-18 gadi) AP
Hip Hop
Pirmdiena
19:00-20:00
Baltā zāle
Agnija/Viesis
Laikmetīgā deja
Trešdiena
19:00-20:00
Lielā zāle
Ģirts
House/Hip Hop
Trešdiena
20:00-21:00
Lielā zāle
Uldis/Linda
Klasika/Stiepšanās
Piektdiena
20:00-21:00
Lielā zāle
Erlands/Normunds
6B grupa (15-16 gadi) AP
Hip Hop
Pirmdiena
18:00-19:00
Baltā zāle
Linda
Hip Hop
Trešdiena
18:00-19:00
Baltā zāle
Uldis
Laikmetīgā deja
Piektdiena
18:00-19:00
Baltā zāle
Maija
Klasika/Stiepšanās
Piektdiena
19:00-20:00
Lielā zāle
Erlands/Normunds
6C grupa (13-18 gadi) BP
Hip Hop
Pirmdiena
19:00-20:00
Lielā zāle
Uldis/Dace
Hip Hop
Trešdiena
19:00-20:00
Mazā zāle
Uldis/Sintija
Klasika/Stiepšanās
Piektdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Erlands/Normunds
Laikmetīgā deja
Piektdiena
19:00-20:00
Baltā zāle
Maija
Laikmetīgās deja (16-25 gadi) AP
Laikmetīgā deja (AP)
Trešdiena
19:00-20:00
Lielā zāle
Ģirts
Laikmetīgā deja (BP)
Piektdiena
18:00-19:00
Baltā zāle
Maija
Klasika/Stiepšanās
Piektdiena
19:00-20:00
Lielā zāle
Erlands/Normunds
Nodarbības vecākiem (16-....) AP/BP
Klasika/Stiepšanās
Piektdiena
19:00-20:00
Lielā zāle
Erlands/Normunds
Zumba/Hip Hop
Otrdiena
19:00-20:00
Lielā zāle
Maija
Veselības vingrošana
Otrdiena
19:30-20:30
Baltā zāle
Anete
Izvēles nodarbības (12-25 gadi)
Afro dance
Otrdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Maija
Freestyle
Piektdiena
20:00-21:00
Mazā zāle
Linda

Atbalsītāji