Grupas

1 grupa (3-5 gadi) BP
Ritmika
Otrdiena
18:00-18:30
SB Zāle
Elīna
Ritmika
Ceturtdiena
18:00-18:30
SB Zāle
Elīna
Klasika
Piektdiena
18:00-18:30
Mazā zāle
Monta/Anete
2A grupa (7-8 gadi) AP
Hip-Hop
Pirmdiena
18:00-19:00
Mazā zāle
Anete
Hip-Hop / Laikmet.d.
Trešdiena
18:00-19:00
Mazā zāle
Anete
Klasika
Piektdiena
17:00-18:00
Mazā zāle
Monta/Anete
2B grupa (6-7 gadi) AP/BP
Dejas pamati
Otrdiena
18:50-19:45
Mazā zāle
Anete
Dejas pamati
Ceturtdiena
18:50-19:45
Mazā zāle
Anete
Klasika
Piektdiena
18:30-19:30
Mazā zāle
Monta/Anete
2C grupa (5-6 gadi) AP/BP
Dejas pamati
Otrdiena
18:00-18:50
Mazā zāle
Anete
Dejas pamati
Ceturtdiena
18:00-18:50
Mazā zāle
Anete
Klasika
Piektdiena
18:00-18:30
Mazā zāle
Monta/Anete
3A grupa (8-10 gadi) AP
Laikmetīgā deja
Pirmdiena
15:00-16:00
Lielā zāle
Dace
Hip Hop
Pirmdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Dace
Klasika
Trešdiena
15:00-16:00
Lielā zāle
Anete
Hip Hop
Trešdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Dace
Klasika
Piektdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Anush/Klinta
3B grupa (7-9 gadi) AP/BP
Laikmetīgā deja
Pirmdiena
15:00-16:00
Lielā zāle
Uldis/Dace
Hip-Hop
Pirmdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Uldis
Hip Hop
Trešdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Uldis
Klasika
Piektdiena
15:00-16:00
Lielā zāle
Anush/Klinta
3C grupa (6-8 gadi) BP
Laikmetīgā deja
Pirmdiena
15:00-16:00
Baltā zāle
Dace/Uldis
Hip-Hop
Pirmdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Anete
Hip Hop
Trešdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Anete
Klasika
Piektdiena
15:00-16:00
Lielā zāle
Anush/Klinta
4A grupa (11-13 gadi) AP/BP
Hip Hop
Pirmdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Dace, Uldis
Laikmetīgā deja
Pirmdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Dace
Hip Hop
Trešdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Dace, Uldis
Klasika
Piektdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Kārlis
4B grupa (10-12 gadi) AP/BP
Hip-Hop
Pirmdiena
17:00-18:00
Baltā zāle
Uldis
Hip Hop
Trešdiena
17:00-18:00
Baltā zāle
Uldis
Laikmetīgā deja
Piektdiena
17:00-18:00
Baltā zāle
Maija
Klasika
Piektdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Anush/Klinta
4C grupa (10-12 gadi) BP
Hip-Hop
Pirmdiena
17:00-18:00
Mazā zāle
Anete
Hip Hop
Trešdiena
17:00-18:00
Mazā zāle
Anete
Laikmetīgā deja
Piektdiena
17:00-18:00
Baltā zāle
Maija
Klasika
Piektdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Anush/Klinta
5A grupa (13-14 gadi) AP
Laikmetīgā deja
Pirmdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Anete
Hip-Hop
Pirmdiena
19:00-20:00
Mazā zāle
Maija
Hip-Hop
Trešdiena
18:00-19:00
Baltā zāle
Anete
Klasika
Piektdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Anush/Klinta
5B grupa (11-13 gadi) AP/BP
Hip Hop
Otrdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Anete
Laikmetīgā deja
Otrdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Maija
Hip Hop
Ceturtdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Anete
Klasika
Ceturtdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Klasikas skolotāja
5C grupa (8-11 gadi) BP
Hip Hop
Otrdiena
17:00-18:00
Baltā zāle
Elīna
Laikmetīgā deja
Otrdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Maija
Hip Hop
Ceturtdiena
17:00-18:00
Baltā zāle
Elīna
Klasika
Ceturtdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Klasikas skolotāja
6A grupa (14-20 gadi) AP
Hip Hop
Pirmdiena
19:00-20:00
Lielā zāle
Dace/Uldis
Laikmetīgā deja
Trešdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Ģirts/Dace
Hip-Hop
Trešdiena
19:00-20:00
Lielā zāle
Valērija
Klasika (izvēles)
Piektdiena
19:00-20:30
Lielā zāle
Anush/Klinta
6B grupa (15-16 gadi) AP
Hip Hop
Otrdiena
18:00-19:00
Baltā zāle
Amanda/Linda
Hip Hop
Ceturtdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Amanda/Linda
Laikmetīgā deja (ar pieredzi)
Trešdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Dace/Ģirts
Laikmetīgā deja (bez pieredzes)
Piektdiena
18:00-19:00
Baltā zāle
Maija
Klasika
Piektdiena
19:00-20:00
Lielā zāle
Anush/Klinta
6C grupa (13-18 gadi) BP
Hip Hop
Pirmdiena
19:00-20:00
Lielā zāle
Uldis/Dace
Klasika
Pirmdiena
20:00-21:00
Baltā zāle
Klinta
Hip Hop
Trešdiena
19:00-20:00
Lielā zāle
Uldis
Laikmet.d.
Piektdiena
19:00-20:00
Baltā zāle
Maija
Laikmetīgās dejas grupas (16-25 gadi) AP
Klasika
Pirmdiena
20:00-21:00
Lielā zāle
Klinta
Laikmetīgā deja (ar pieredzi)
Trešdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Dace
Laikmetīgā deja (bez pieredzes)
Piektdiena
18:00-19:00
Baltā zāle
Maija
Klasika
Piektdiena
19:00-20:00
Lielā zāle
Anush/Klinta
Nodarbības vecākiem (16-....) AP/BP
Klasika
Pirmdiena
20:00-21:00
Baltā zāle
Klinta
Veselības vingrošana
Otrdiena
19:45-20:45
Mazā zāle
Anete
Afro dance
Trešdiena
19:00-20:00
Baltā zāle
Maija
Zumba / Afro dance
Ceturtdiena
19:00-20:00
Mazā zāle
Maija

Atbalsītāji