Filiāle Ķekavā

Dance Beat filiālē Ķekava notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas

Pieteikties

Par filiāli

Dance Beat filiālē Ķekava notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas. Pirmajā grupā, vecums 4-6 gadi, bērni vairāk apgūst vispārējas dejas pamatus, koordināciju, ritmu, kā arī hip hop pamatsoļus. No 7 gadu vecuma papildus ritmam un koordinācijai vairāk tiek strādāts ar Hip Hop pamatiem un tiek mācīta dejas horeogrāfija. Lielākie dejotāji papildus Hip Hopam apgūst arī House un Contemporary pamatus. Dejotājiem, apgūstot dažādus deju stilus, paplašinās ķermeņa attīstība, spēja uztvert kustības, izdejot tās atbilstoši konkrētajam deju stilam. Papildus nodarbībām tiek arī ņemti klasikas pamati un stiepšanās, lai sagatavotu ķermeni kvalitatīvam darbam. Dejotājiem, apgūstot horeogrāfijas, veidojas dejas uztvere, un dejotājs spēj radīt pats savu ķermeņa deju, improvizāciju, dzirdot mūziku. Šādi freestyle pamati tiek mācīti paralēli visai gada programmai.

Nodarbības

DienaLaiksTreneris
1.grupa (4-5 gadi)
Pirmdiena17:45-18:30Anastasija K.
Ceturtdiena17:45-18:30Anastasija K.
DienaLaiksTreneris
2.grupa (6-7 gadi)
Pirmdiena18:30-19:30Anastasija K.
Ceturtdiena18:30-19:30Anastasija K.
DienaLaiksTreneris
3.grupa (8-11 gadi)
Pirmdiena15:45-16:45Anastasija K.
Ceturtdiena15:45-16:45Anastasija K.
DienaLaiksTreneris
4.grupa ((12+))
Pirmdiena16:45-17:45Anastasija K.
Ceturtdiena16:45-17:45Anastasija K.

Pasniedzēji

Uldis Zvirgzdiņš

Hip Hop, RnB un House dance

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, RnB un House dance nodarbības. Daudzu gadu pieredze darbā ar jauniešiem, mācot Hip Hop horeogrāfijas. Iegūta augstākā izglītība “Dejas un ritmikas skolotājs”. Īpaša pieeja un spēja sastrādāties ar dejotājiem bez iepriekšējas pieredzes dejā. Iedvesmo un ļauj dejotājiem iejusties dejā un paņemt labākās emocijas no tās. Spēj radīt emocionālas un liriskas horeogrāfijas. Draugs un sirsnīgs treneris.

Dace Zvirgzdiņa

Hip Hop, Contemporary, Klasika un Freestyle

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, Contemporary, Klasikas un Freestyle nodarbības. 18 gadu pieredze darbā ar bērniem un pusaudžiem. Iegūta augstākā izglītība un maģistra grāds “Dejas pedagoģijā”. Ilgu gadu pieredze darbā ar maziem bērniem, ieliekot stiprus dejas pamatus tālākai dejas attīstībai. Pasniedz īpaši izstrādātu ritmikas programmu, kas palīdz veidot bērnu uztveri un attīstīt sīko motoriku. Strādājot ar lielākiem dejotājiem, tiek pievērsta liela uzmanība precīzai dejas tehnikai un izpildījumam, spējot dejot dažādos deju stilos. Iedvesmo un prasa augstu disciplīnu no dejotājiem.

Linda Kepton

Hip Hop, House, Freestyle

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, House, Freestyle nodarbības. Hip Hop komandas “Saint Rockers” Kijevā dejotāja. Iegūta augstākā izglītība “Deju kolektīva vadītājs”. Pēta Hip Hop kultūru, pilnveidojas tajā. Galvenais mērķis: saglabāt patieso ielu deju kultūru un tās galvenos elementus, dot katram izbaudīt to garšu. Linda uzskata, ka dejot var jebkurš un katram ir dota iespēja atrast savu stilu. Nodarbībās vienmēr rada draudzīgu atmosfēru. Pozitīva, prasīga.

Kontakti

Uldis Zvirgzdiņš: 26512031

E-pasts: info@dancebeat.lv

Nodarbību norises vieta: Nākotnes iela 2, Ķekava

Atbalsītāji