Filiāle Jaunjelgavā

Dance Beat filiālē Jaunjelgava notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas.

Pieteikties

Par filiāli

Dance Beat filiālē Jaunjelgava notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas. Pirmajā grupā, vecums 5-7 gadi, bērni vairāk apgūst vispārējas dejas pamatus, koordināciju, ritmu, kā arī hip hop pamatsoļus. No 8 gadu vecuma papildus ritmam un koordinācijai tiek vairāk strādāts ar Hip Hop, House un Contemporary dejas stilu. Dejotājiem, apgūstot dažādus deju stilus, paplašinās ķermeņa attīstība, spēja uztvert kustības, izdejot tās atbilstoši konkrētajam deju stilam. Papildus nodarbībām tiek arī ņemti klasikas pamati un stiepšanās, lai sagatavotu ķermeni kvalitatīvam darbam. Dejotājiem, apgūstot horeogrāfijas, veidojas dejas uztvere, un dejotājs spēj radīt pats savu ķermeņa deju, improvizāciju, dzirdot mūziku. Šādi freestyle pamati tiek mācīti paralēli visai gada programmai.

Nodarbības

DienaLaiksTreneris
1.grupa (3-5 gadi)
Otrdiena18:00-18:50Uldis/Dace
DienaLaiksTreneris
2.grupa (7-9 gadi)
Otrdiena16:00-17:00Uldis/Dace
DienaLaiksTreneris
3.grupa (10-12 gadi)
Otrdiena16:00-17:00Uldis/Dace
DienaLaiksTreneris
4.grupa (13-18 gadi)
Otrdiena17:00-18:00Uldis/Dace

Nodarbības notiek gan Jaunjelgavā, gan Aizkrauklē. Nodarbības iespējams apmeklēt vienā vai abās pilsētās pēc izvēles.

Pasniedzēji

Dace Zvirgzdiņa

Hip Hop, Contemporary, Klasika un Freestyle

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, Contemporary, Klasikas un Freestyle nodarbības. 19 gadu pieredze darbā ar bērniem un pusaudžiem. Iegūta augstākā izglītība un maģistra grāds “Dejas pedagoģijā”. Ilgu gadu pieredze darbā ar maziem bērniem, ieliekot stiprus dejas pamatus tālākai dejas attīstībai. Pasniedz īpaši izstrādātu ritmikas programmu, kas palīdz veidot bērnu uztveri un attīstīt sīko motoriku. Strādājot ar lielākiem dejotājiem, tiek pievērsta liela uzmanība precīzai dejas tehnikai un izpildījumam, spējot dejot dažādos deju stilos. Iedvesmo un prasa augstu disciplīnu no dejotājiem.

Uldis Zvirgzdiņš

Hip Hop, RnB un House

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, RnB un House nodarbības. Daudzu gadu pieredze darbā ar jauniešiem, mācot dažādas horeogrāfijas. Iegūta augstākā izglītība “Dejas un ritmikas skolotājs”. Īpaša pieeja un spēja sastrādāties ar dejotājiem bez iepriekšējas pieredzes dejā. Iedvesmo un ļauj dejotājiem iejusties dejā un paņemt labākās emocijas no tās. Spēj radīt emocionālas un liriskas horeogrāfijas. Draugs un sirsnīgs treneris.

Kontakti

Dace Zvirgzdiņa: 29354331

E-pasts: info@dancebeat.lv

Nodarbību norises vieta: Jelgavas iela 31, Jaunjelgava

Atbalsītāji