Filiāle Ādažos

Dance Beat filiālē Ādaži notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas.

Pieteikties

Par filiāli

Dance Beat filiālē Ādažos notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt dejas pamatus, Hip Hop un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas. Pirmajā grupā, vecums 4-6 gadi, bērni vairāk apgūst vispārējas dejas pamatus, koordināciju, ritmu, kā arī Hip Hop pamatsoļus. No 7 gadu vecuma papildus ritmam un koordinācijai tiek vairāk strādāts ar Hip Hop, House un Contemporary dejas stilu. Dejotājiem, apgūstot dažādus deju stilus, paplašinās ķermeņa attīstība, spēja uztvert kustības, izdejot tās atbilstoši konkrētajam deju stilam. Papildus nodarbībām tiek arī ņemti klasikas pamati un stiepšanās, lai sagatavotu ķermeni kvalitatīvam darbam. Dejotājiem, apgūstot horeogrāfijas, veidojas dejas uztvere, un dejotājs spēj radīt pats savu ķermeņa deju, improvizāciju, dzirdot mūziku. Šādi freestyle pamati tiek mācīti paralēli visai gada programmai.

Nodarbības

DienaLaiksTreneris
1.grupa (4-6 gadi)
Trešdiena18:30-19:30Paula/Sintija
Piektdiena18:30-19:30Paula/Sintija
DienaLaiksTreneris
2.grupa (7-10 gadi)
Trešdiena16:30-17:30Paula/Sintija
Piektdiena16:30-17:30Paula/Sintija
DienaLaiksTreneris
3.grupa (11-18 gadi)
Trešdiena19:30-20:30Paula/Sintija
Piektdiena16:00-17:00Paula/Sintija

Pasniedzēji

Anete Luste

Hip Hop, Dejas pamati, Ritmika, Klasika un Veselības vingrošana

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, Dejas pamatu, Ritmikas, Klasikas un Veselības vingrošanas nodarbības. Bakalaura grāds fizioterapijā, augstākā izglītība “Dejas un ritmikas skolotājs”, fitnesa trenere. Vairāku gadu pieredze darbā ar maziem bērniem, mācot dejas tehniku, kustību, nostiprinot stāju, attīstot uztveri, koordināciju, lokanību, reakciju un orientēšanos telpā. Novērtē stāju, veic tās korekciju, sastāda individuālu vingrinājumu kompleksu. Savu darbu dara ar mīlestību un rūpi pret bērniem, ieaudzinot augstu atbildības sajūtu, disciplīnu, spēju noticēt saviem spēkiem. Mīļa, draudzīga un stingra.

Agnija Āboltiņa

Hip Hop, House, Dejas pamati, bērnu deja

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, House, dejas pamatus, bērnu deju. Ieguvusi 1.līmeņa augstāko izglītību Latvijas Kultūras koledžā specializācijā “Mūsdienu deju kolektīva vadītājs”. Ar deju pazīstama jau no pašas bērnības. Dejojusi vairākās augsta līmeņa deju studijās un skolās. Piedalījusies izrādēs, mūziklos un sacensībās. Pati iepriekš ir bijusi dejotāja Dance Beat vairākus gadus. Vienmēr smaidīga, pozitīva un jautra. Caur smiekliem un draudzību ar dejotājiem panāks labus rezultātus dejā un gandarījuma sajūtu jauniešiem par padarīto darbu! Studijā līdz šim strādājusi ar pusaudžu iesācēju grupām un jauniešu grupām ar pieredzi.

Linda Kepton

Hip Hop, House, Freestyle

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, House, Freestyle nodarbības. Hip Hop komandas “Saint Rockers” Kijevā dejotāja. Iegūta augstākā izglītība “Deju kolektīva vadītājs”. Pēta Hip Hop kultūru, pilnveidojas tajā. Galvenais mērķis: saglabāt patieso ielu deju kultūru un tās galvenos elementus, dot katram izbaudīt to garšu. Linda uzskata, ka dejot var jebkurš un katram ir dota iespēja atrast savu stilu. Nodarbībās vienmēr rada draudzīgu atmosfēru. Pozitīva, prasīga.

Kontakti

Sintija Neimane: 26872247

E-pasts: info@dancebeat.lv

Nodarbību norises vieta: Rīgas gatve 5 / Apelsīns

Atbalsītāji