Filiāle Ādažos

Dance Beat filiālē Ādaži notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas.

Pieteikties

Par filiāli

Dance Beat filiālē Ādaži notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas. Pirmajā grupā, vecums 5-8 gadi, papildus ritmam un koordinācijai vairāk tiek strādāts ar Hip Hop pamatiem un tiek mācīta dejas horeogrāfija. Lielākie dejotāji papildus Hip Hopam apgūst arī House un Contemporary pamatus. Dejotājiem, apgūstot dažādus deju stilus, paplašinās ķermeņa attīstība, spēja uztvert kustības, izdejot tās atbilstoši konkrētajam deju stilam. Papildus nodarbībām tiek arī ņemti klasikas pamati un stiepšanās, lai sagatavotu ķermeni kvalitatīvam darbam. Dejotājiem, apgūstot horeogrāfijas, veidojas dejas uztvere, un dejotājs spēj radīt pats savu ķermeņa deju, improvizāciju, dzirdot mūziku. Šādi freestyle pamati tiek mācīti paralēli visai gada programmai.

Nodarbības

DienaLaiksTreneris
1.grupa (5-8 gadi)
Pirmdiena15:00-16:00Anete
Trešdiena15:00-16:00Anete/ Lāsma
DienaLaiksTreneris
2.grupa (9-14 gadi)
Pirmdiena16:00-17:00Anete
Trešdiena16:00-17:00Anete/ Lāsma

Pasniedzēji

Anete Raiskuma

Hip Hop, Dejas pamatu, Ritmikas, Klasikas un Veselības vingrošanas nodarbības.

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, Dejas pamatu, Ritmikas, Klasikas un Veselības vingrošanas nodarbības. Bakalaura grāds fizioterapijā, augstākā izglītība “Dejas un ritmikas skolotājs”, fitnesa trenere. Vairāku gadu pieredze darbā ar maziem bērniem, mācot dejas tehniku, kustību, nostiprinot stāju, attīstot uztveri, koordināciju, lokanību, reakciju un orientēšanos telpā. Novērtē stāju, veic tās korekciju, sastāda individuālu vingrinājumu kompleksu. Savu darbu dara ar mīlestību un rūpi pret bērniem, ieaudzinot augstu atbildības sajūtu, disciplīnu, spēju noticēt saviem spēkiem. Mīļa, draudzīga un stingra.

Lāsma Šteina

Pasniedz Hip Hop, dejas un ritmikas pamatus.

Uzzināt vairāk

Pasniedz dejas un ritmikas pamatus, ieliekot bērniem labu dejas izjūtu un izpratni par dejas kustībām un horeogrāfiju. Pacietīgi strādā ar katru mazo dejotāju, veidojot individuālu kontaktu, izprotot katra bērna attīstības uzdevumus un mērķus, apmācot un ievedot bērnus deju pasaulē. Šis ir otrais gads, kad Lāsma strādā ar mazajiem dejotājiem. Lāsma ir dejotāja ar daudzu gadu pieredzi dažādos deju stilos (tautas dejas, hip hop, laikmetīgā deja, džeza deja, klasika, salsa, kizomba). Iegūta augstākā izglītība veselības sportā, B kategorijas treneris.

Kontakti

Anete Raiskuma: 28278927

E-pasts: info@dancebeat.lv

Nodarbību norises vieta: Gaujas iela 27C, Ādaži

Atbalsītāji