Filiāle Jelgavā

Dance Beat filiālē Jelgavā notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas.

Pieteikties

Par filiāli

Dance Beat filiālē Jelgava notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus.

Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas. Pirmajā grupā, vecums 5-7 gadi, bērni vairāk apgūst vispārējas dejas pamatus, koordināciju, ritmu, kā arī hip hop pamatsoļus.

No 8 gadu vecuma papildus ritmam un koordinācijai tiek vairāk strādāts ar Hip Hop, House un Contemporary dejas stilu. Dejotājiem, apgūstot dažādus deju stilus, paplašinās ķermeņa attīstība, spēja uztvert kustības, izdejot tās atbilstoši konkrētajam deju stilam.

Papildus nodarbībām tiek arī ņemti klasikas pamati un stiepšanās, lai sagatavotu ķermeni kvalitatīvam darbam.

Dejotājiem, apgūstot horeogrāfijas, veidojas dejas uztvere, un dejotājs spēj radīt pats savu ķermeņa deju, improvizāciju, dzirdot mūziku. Šādi freestyle pamati tiek mācīti paralēli visai gada programmai.

Nodarbības

DienaLaiksTreneris
1.grupa (5-7 gadi)
Pirmdiena18:00-19:00Maija
Ceturtdiena18:00-19:00Maija
DienaLaiksTreneris
2.grupa (8-12 gadi)
Pirmdiena17:00-18:00Maija
Ceturtdiena17:00-18:00Maija
DienaLaiksTreneris
3.grupa (13-18 gadi)
Pirmdiena16:00-17:00Maija
Ceturtdiena16:00-17:00Maija

Pasniedzēji

Maija Reisa

Contemporary, Hip Hop, Klasika, Afro un Zumba

Uzzināt vairāk

Pasniedz Contemporary, Hip Hop, Klasikas, Afro un Zumbas nodarbības. Iegūta augstākā izglītība “Dejas un ritmikas skolotājs”. Daudzveidīga pieredze dažādos deju žandros, kas papildina topošās horeogrāfijas. Patīk veidot stāstu un izteikt konkrētu domu caur katru no dejām. Strādājot ar dejotājiem, tiek pievērsta uzmanība pašu bērnu radošai pieejai, pildot improvizācijas uzdevumus. Maija spēj sniegt dziļu emocionalitāti caur laikmetīgo deju gan dejotājam, gan skatītājam, baudot priekšnesumu.

Uldis Zvirgzdiņš

Hip Hop, RnB un House

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, RnB un House nodarbības. Daudzu gadu pieredze darbā ar jauniešiem, mācot dažādas horeogrāfijas. Iegūta augstākā izglītība “Dejas un ritmikas skolotājs”. Īpaša pieeja un spēja sastrādāties ar dejotājiem bez iepriekšējas pieredzes dejā. Iedvesmo un ļauj dejotājiem iejusties dejā un paņemt labākās emocijas no tās. Spēj radīt emocionālas un liriskas horeogrāfijas. Draugs un sirsnīgs treneris.

Dace Zvirgzdiņa

Hip Hop, Contemporary, Klasika un Freestyle

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, Contemporary, Klasikas un Freestyle nodarbības. 18 gadu pieredze darbā ar bērniem un pusaudžiem. Iegūta augstākā izglītība un maģistra grāds “Dejas pedagoģijā”. Ilgu gadu pieredze darbā ar maziem bērniem, ieliekot stiprus dejas pamatus tālākai dejas attīstībai. Pasniedz īpaši izstrādātu ritmikas programmu, kas palīdz veidot bērnu uztveri un attīstīt sīko motoriku. Strādājot ar lielākiem dejotājiem, tiek pievērsta liela uzmanība precīzai dejas tehnikai un izpildījumam, spējot dejot dažādos deju stilos. Iedvesmo un prasa augstu disciplīnu no dejotājiem.

Anete Raiskuma

Hip Hop, Dejas pamati, Ritmikas, Klasika un Veselības vingrošana

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, Dejas pamatu, Ritmikas, Klasikas un Veselības vingrošanas nodarbības. Bakalaura grāds fizioterapijā, augstākā izglītība “Dejas un ritmikas skolotājs”, fitnesa trenere. Vairāku gadu pieredze darbā ar maziem bērniem, mācot dejas tehniku, kustību, nostiprinot stāju, attīstot uztveri, koordināciju, lokanību, reakciju un orientēšanos telpā. Novērtē stāju, veic tās korekciju, sastāda individuālu vingrinājumu kompleksu. Savu darbu dara ar mīlestību un rūpi pret bērniem, ieaudzinot augstu atbildības sajūtu, disciplīnu, spēju noticēt saviem spēkiem. Mīļa, draudzīga un stingra.

Kontakti

Maija Reisa: 25960709

E-pasts: info@dancebeat.lv

Nodarbību norises vieta: Zemgales prospekts 12, Jelgava

Atbalsītāji