Filiāle Jelgavā

Dance Beat filiālē Jelgavā notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas.

Pieteikties

Par filiāli

Dance Beat filiālē Jelgava notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Lielākais uzsvars nodarbībās tiek likts, apgūstot Hip Hop horeogrāfijas. Pirmajā grupā, vecums 5-7 gadi, bērni vairāk apgūst vispārējas dejas pamatus, koordināciju, ritmu, kā arī hip hop pamatsoļus. No 8 gadu vecuma papildus ritmam un koordinācijai tiek vairāk strādāts ar Hip Hop, House un Contemporary dejas stilu. Dejotājiem, apgūstot dažādus deju stilus, paplašinās ķermeņa attīstība, spēja uztvert kustības, izdejot tās atbilstoši konkrētajam deju stilam. Papildus nodarbībām tiek arī ņemti klasikas pamati un stiepšanās, lai sagatavotu ķermeni kvalitatīvam darbam. Dejotājiem, apgūstot horeogrāfijas, veidojas dejas uztvere, un dejotājs spēj radīt pats savu ķermeņa deju, improvizāciju, dzirdot mūziku. Šādi freestyle pamati tiek mācīti paralēli visai gada programmai.

Nodarbības

DienaLaiksTreneris
1.grupa (5-7 gadi)
Pirmdiena17:30-18:30Maija
Trešdiena17:00-18:00Maija
DienaLaiksTreneris
2.grupa (8-12 gadi)
Pirmdiena15:30-16:30Maija
Trešdiena16:00-17:00Maija
DienaLaiksTreneris
3.grupa (13-18 gadi)
Pirmdiena16:30-17:30Maija
Trešdiena16:00-17:00Maija

Pasniedzēji

Maija Reisa

Contemporary, Hip Hop, Afro un Zumba

Uzzināt vairāk

Pasniedz Contemporary, Hip Hop, Klasikas, Afro un Zumbas nodarbības. Iegūta augstākā izglītība “Dejas un ritmikas skolotājs”. Daudzveidīga pieredze dažādos deju žandros, kas papildina topošās horeogrāfijas. Patīk veidot stāstu un izteikt konkrētu domu caur katru no dejām. Strādājot ar dejotājiem, tiek pievērsta uzmanība pašu bērnu radošai pieejai, pildot improvizācijas uzdevumus. Maija spēj sniegt dziļu emocionalitāti caur laikmetīgo deju gan dejotājam, gan skatītājam, baudot priekšnesumu.

Kontakti

Maija Reisa: 25960709

E-pasts: info@dancebeat.lv

Nodarbību norises vieta: Dobeles šoseja 2

Atbalsītāji