Filiāle Ogrē

Dance Beat filiālē Ogre notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus.

Pieteikties

Par filiāli

Dance Beat filiālē Ogre notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Vēlamies dejotājiem dot iespēju apgūt dažādus deju stilus, mācēt dejot gan dinamiski, gan spēt iznest un izdejot laikmetīgo deju, kas prasa emocionalitāti un ķermeņa sagatavotību klasikas pamatos. Pirmajā grupā, vecums 4-7 gadi, bērni vairāk apgūst vispārējas dejas pamatus, koordināciju, ritmu, kā arī hip hop pamatsoļus. No 8 gadu vecuma papildus ritmam un koordinācijai vairāk tiek strādāts ar Hip Hop un Contemporary dejas pamatiem un tiek mācītas dejas horeogrāfijas. Dejotājiem, apgūstot dažādus deju stilus, paplašinās ķermeņa attīstība, spēja uztvert kustības, izdejot tās atbilstoši konkrētajam deju stilam. Papildus nodarbībām tiek arī ņemti klasikas pamati un stiepšanās, lai sagatavotu ķermeni kvalitatīvam darbam. Dejotājiem, apgūstot horeogrāfijas, veidojas dejas uztvere, un dejotājs spēj radīt pats savu ķermeņa deju, improvizāciju, dzirdot mūziku. Šādi freestyle pamati tiek mācīti paralēli visai gada programmai.

Nodarbības

DienaLaiksTreneris
1.grupa (5-7 gadi)
Pirmdiena18:00-19:00Sintija
Ceturtdiena18:00-19:00Sintija
DienaLaiksTreneris
2.grupa (8-10 gadi)
Pirmdiena19:00-20:00Sintija
Ceturtdiena18:50-19:50Sintija
DienaLaiksTreneris
3.grupa (11-18 gadi)
Pirmdiena20:00-21:00SIntija
Ceturtdiena20:00-21:00Sintija

Pasniedzēji

Sintija Neimane

Hip Hop, Contemporary, Dejas pamati

Uzzināt vairāk

Sintija vada nodarbības bērniem un jauniešiem. Vairākus gadus iegūta praktiska pieredze asistējot studijas vadītājus un citus pedagogus darbā ar jauniešiem. Iegūta plaša pieredze nometņu darbā un to organizēšanā. Palīgs organizatoriskos jautājumos Dance Beat darbā ikdienā. Dance Beat kolektīvā ir no 16 gadu vecuma, dejo dažādus stilus (Hip Hop, Contemporary, Klasika). Pašlaik tiek iegūts C kategorijas trenera kvalifikācija. Skolotāja nodarbībām filiālēs – Hip Hop, Contemporary, dejas pamati. Sintija par katru bērnu parūpēsies, lai viņš justos labi un apgūtu dejas prasmi.

Kontakti

Sintija Neimane: 26872247

E-pasts: info@dancebeat.lv

Nodarbību norises vieta: Mednieku iela 21/23, Ogre

Atbalsītāji