Filiāle Ogrē

Dance Beat filiālē Ogre notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus.

Pieteikties
  • PIETEIKŠANĀS ANKETA 2020/2021 gadam

Par filiāli

Dance Beat filiālē Ogre notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Vēlamies dejotājiem dot iespēju apgūt dažādus deju stilus, mācēt dejot gan dinamiski, gan spēt iznest un izdejot laikmetīgo deju, kas prasa emocionalitāti un ķermeņa sagatavotību klasikas pamatos.

Pirmajā grupā, vecums 4-7 gadi, bērni vairāk apgūst vispārējas dejas pamatus, koordināciju, ritmu, kā arī hip hop pamatsoļus.

No 8 gadu vecuma papildus ritmam un koordinācijai vairāk tiek strādāts ar Hip Hop un Contemporary dejas pamatiem un tiek mācītas dejas horeogrāfijas. Dejotājiem, apgūstot dažādus deju stilus, paplašinās ķermeņa attīstība, spēja uztvert kustības, izdejot tās atbilstoši konkrētajam deju stilam.

Papildus nodarbībām tiek arī ņemti klasikas pamati un stiepšanās, lai sagatavotu ķermeni kvalitatīvam darbam. Dejotājiem, apgūstot horeogrāfijas, veidojas dejas uztvere, un dejotājs spēj radīt pats savu ķermeņa deju, improvizāciju, dzirdot mūziku. Šādi freestyle pamati tiek mācīti paralēli visai gada programmai.

Nodarbības

DienaLaiksTreneris
1.grupa (4-7 gadi)
Pirmdiena16:30-17:30Lāsma
Trešdiena16:30-17:30Lāsma
DienaLaiksTreneris
2.grupa (8-14 gadi)
Pirmdiena15:30-16:30Lāsma
Trešdiena15:30-16:30Lāsma

Pasniedzēji

Lāsma Šteina

Dejas un ritmikas pamati

Uzzināt vairāk

Pasniedz dejas un ritmikas pamatus, ieliekot bērniem labu dejas izjūtu un izpratni par dejas kustībām un horeogrāfiju. Pacietīgi strādā ar katru mazo dejotāju, veidojot individuālu kontaktu, izprotot katra bērna attīstības uzdevumus un mērķus, apmācot un ievedot bērnus deju pasaulē. Lāsma ir dejotāja ar daudzu gadu pieredzi dažādos deju stilos (tautas dejas, hip hop, laikmetīgā deja, džeza deja, klasika, salsa, kizomba). Iegūta augstākā izglītība veselības sportā, B kategorijas treneris.

Dace Zvirgzdiņa

Hip Hop, Contemporary, Klasika, Freestyle

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, Contemporary, Klasikas un Freestyle nodarbības. 18 gadu pieredze darbā ar bērniem un pusaudžiem. Iegūta augstākā izglītība un maģistra grāds “Dejas pedagoģijā”. Ilgu gadu pieredze darbā ar maziem bērniem, ieliekot stiprus dejas pamatus tālākai dejas attīstībai. Pasniedz īpaši izstrādātu ritmikas programmu, kas palīdz veidot bērnu uztveri un attīstīt sīko motoriku. Strādājot ar lielākiem dejotājiem, tiek pievērsta liela uzmanība precīzai dejas tehnikai un izpildījumam, spējot dejot dažādos deju stilos. Iedvesmo un prasa augstu disciplīnu no dejotājiem.

Linda Kepton

Hip Hop, House, Freestyle

Uzzināt vairāk

Pasniedz Hip Hop, House, Freestyle nodarbības. Hip Hop komandas “Saint Rockers” Kijevā dejotāja. Iegūta augstākā izglītība “Deju kolektīva vadītājs”. Pēta Hip Hop kultūru, pilnveidojas tajā. Galvenais mērķis: saglabāt patieso ielu deju kultūru un tās galvenos elementus, dot katram izbaudīt to garšu. Linda uzskata, ka dejot var jebkurš un katram ir dota iespēja atrast savu stilu. Nodarbībās vienmēr rada draudzīgu atmosfēru. Pozitīva, prasīga.

Kontakti

Lāsma Šteina: 26674471

E-pasts: info@dancebeat.lv

Nodarbību norises vieta: Mālkalnes prospekts 30, Ogre

Atbalsītāji