REVIEWS

Agnija Āboliņa

Dejoju jau no 3 gadu vecuma un jau esmu sapratusi, ka ar to gribu nodarboties arī turpmāk. Esmu dejojusi daudzās deju studijās, un visās bija vienādas sajūtas un atmosfēras, tomēr atnākot uz DanceBeat, viss bija citādāk. Visi šeit ir ļoti draudzīgi un sirsnīgi. Ar visiem uzreiz var atrast kopēju valodu. Treneri ir atsaucīgi un palīdz kā vien var, dejotāji draudzīgi un jauki. Te ir kā mājās, visi ir savējie. Šādā atmosfērā, manuprāt, patīk dejot visiem! Un pats galvenais, ka caur deju mēs parādām, ko Dievs mums ir devis, un ar Viņa palīdzību mēs augam un attīstamies dejošanā.

Elīna Ļebedeva

Pati dejoju jau pilnus 17 gadus. Esmu bijusi dažādās studijās, bet šī studija atšķiras ar mājīguma, prieka un brīvības sajūtu. Šeit ir personiska pieeja pie katra dejotāja gan pie individuālās izaugsmes, gan pie jaunu pasniedzēju veidošanas. Pasniedzēji katrā dejotājā redz potenciālu un katram dod maksimālo no sevis. Mēs nākam ne tikai kā uz deju treniņiem, bet arī kā uz mājām.

Mūsu līmenim augot, pasniedzēji arī uztic kādu atbildību, piem., vadīt iesildīšanos vai izdomāt kādu deju kombināciju, vai pat deju. Tas attīsta mūsu radošo potenciālu un reizē arī izaicina mūs negaidīt tikai uz pasniedzējiem, bet būt pašam daļai no deju studijas.

Studijas viens no mērķiem ir izaudzināt jaunos pasniedzējus, kā līderus, kā arī caur mīlestību un deju parādīt katram Dieva sirdi.

Aleksis Vanags

Deju studija ”Dance Beat” ir ļoti nepārspējama! Es pats tik nesen pievienojos tai un sapratu, ka labāku deju studiju par šo nevar nekur atrast. Ir ļoti jautri dejot, ātri vien var pierast pie ritma un just līdzi grupai, it kā mēs visi dejojam kā viens. Un deju treneri Dace un Uldis ir forši, pamāca kļūdas, un vienmēr ir jautri.

Alise Zommere

Man studijā vienmēr būs prieks atrasties. Tās priekš manis ir kā otrās mājas. Cilvēki ir smaidīgi, izpalīdzīgi un jauki. Tas tā iepriecina!Treniņu dienās nespēju sagaidīt, kad beidzot varēšu braukt uz treniņu. Zāle ir vieta, kurā var gan smagi strādāt, gan atpūsties. Treneri nekad nepadodies darbā pie dejotāja, viņi ir liels atbalsts mums. Ja vajadzēs viņi mūs pamācīs arī dzīves problēmās. “DanceBeat” man ir otrā ģimene, un man ir prieks, ka esmu daļa no tās!

Edgars Pāvels Šulcs

Es uzskatu, ka šī deju studija ir ļoti lieliska. Es personīgi pavisam īsu laiku mācos šeit, bet man ir liels stimuls to darīt. Trenere Dace un treneris Uldis. Viņi man ļoti palīdz kāpt uz augšu un attīstīties tālāk, un viņi man ļauj izbaudīt, darīt to, ko mīlu. Visos treniņos vienmēr ir jautri un interesanti, garlaicīgi nebūs nevienā treniņā.

Aiga Žebere

Pie mums deju studijā Dance Beat var dejot jebkurš, ir tikai jāgrib un cītīgi jāmācās. Jau pirmajā nodarbībā treneri iedrošina nepadoties un cīnīties. Katru gadu mēs ņemam kaut ko citādāku un piedalāmies dažādos projektos. Dejotāji ir ļoti draudzīgi un saliedēti. Treneri ir profesionāli, jauki un atvērti. Katru reizi, kad es atnāku uz studiju, ir sajūta, ka esmu atnākusi uz mājām. Mēs visi kopā veidojam vienu lielu ģimeni, un tāpēc man ir liels prieks dejot Dance Beat.

Elīna Tauriņa

“Dance beat” ir vieta, kur var īstenot savu sapni – dejot un pavadīt laiku jaukā kompānijā pie labas mūzikas. Studija nav vienveidīga, šeit var kvalitatīvi apgūt dažādus deju stilus un piedalīties interesantos projektos. Ļoti novērtēju treneru degsmi, zināšanas un to, ka viņi neļauj dejotājiem “stāvēt uz vietas”, bet gan iedrošina un mudina katram dejotājam sevi pilnveidot. Un tas liecina tikai par to, ka katrs viens šeit ir svarīgs!

Eva Peremeža

Izvēle, kur doties dejot ir plaša, bet deju studija “Dance Beat” nav kura katra vieta, tās ir kā mājās, kurās katrs ir savējais, un šī deju studija ir vieta, kur ne tikai uzturēt sevi labā fiziskā formā, bet arī vieta, kur sevi pilnveidot, pierādīt un smelties tūkstošiem pozitīvu emociju, tā sevi pašu iedvesmojot jauniem mērķiem!

Treneri ir profesionāli, atbildīgi, zinoši un ideju pilni cilvēki, kuri ne tikai māca dejot, bet arī iemāca ticēt sev, darīt daudz un varēt vēl vairāk! Treniņi nav vienveidīgi, atmosfēra ir kolosāla, Dance Beat plānos ir daudz un dažādi projekti. Un mēs esam gatavi uzņemt savā studijā katru dejot gribētāju.

Supporters