Nodarbības bērniem notiek trijās vecuma grupās trīs reizes nedēļā:

1 grupa vecumā no 3 – 4 gadiem – pirmdienās un trešdienās 17:30 līdz 18:00.
2 grupa vecumā no 5 – 7 gadiem – pirmdienās un trešdienās 16:30 līdz 17:15 (17:20).
3 grupa vecumā no 8 – 11 gadiem – pirmdienās un trešdienās no 15:30 līdz 16:30.

Visām vecuma grupām piektdienās notiek klasikas nodarbība:
7-11 gadi 15:30-16:20
3-6 gadi 16:20-17:00

Nodarbību mērķis ir attīstīt bērniem ritmu, kustību koordināciju un iemācīties izdejot kustību kombinācijas. Nodarbības tiek dalītas 2 daļās, pirmdienās tiek vairāk izkopta stāja un pēdu darbība caur dažādiem vingrinājumiem un kustībām, savukārt trešdienās tiek trenēta vairāk ritma izjūta caur lēcieniem, koordinējošiem vingrinājumiem un deju kombinācijām. Nodarbībās mācamies strādāt komandā, veidojam dejas un attīstām uztveri caur dažādiem uzdevumiem. Nodarbības notiek ar individuālu pieeju bērna izaugsmei un attīstībai.
Ritmika ir ritma īpatnību kopums un vingrinājumu sistēma, parasti tiek izpildīta mūzikas pavadījumā, tā ir ritma izjūtas izkopšana. Ritmikas nodarbībās tiek izmantoti ritma, deju un kustību vingrinājumi. Ritmika dejas un kustības kontekstā ļauj iepazīt ritma pulsāciju, uztvert ritma uzbūvi un to atpazīt ikdienas situācijās. Nodarbībās tiek trenēta uzmanība un koncentrēšanās spēja gan individuāli, gan grupā. Caur kustībām un deju tiek attīstītas radošās izpausmes, improvizācija un iztēle. Apmeklējot deju nodarbības iegūst lielāku kustību drošību, koordināciju, līdzsvaru un ķermeņa izturību. Tiek trenēta ķermeņa spēja ātri reaģēt, tādējādi liekot reaģēt arī prātam, domām un emocijām. Vecākajai grupai vairāk tiek ņemti dažādi deju elementi gan hip hop, gan laimetīgās dejas stilā. Strādājam, lai bērns pēc iespējas plašāk apgūst dažādas dejas tehnikas.
Nodarbības notiek brīvā, sporta apģērbā, līdzi maiņas apavi – sporta apavi vai deju čībiņas.
Nodarbības pasniedz Dace Zvirgzdiņa. Ar deju saistīta jau 12 gadus. Mācījusies Norvēģijas deju skolā “Jesus Revolution”. Profesionālās izglītības mācību centrā “A+S” iegūta profesionālā kvalifikācija “C” kategorijas sporta speciālists. Iegūta otra augstākā izglītība augstskolā RPIVA “Ritmikas un deju skolotājs”. Šobrīd tiek iegūts maģistra grāds “Dejas pedagoģija”.
Klasikas nodarbības pasiedz Anastasija Zuja. Mācījusies Rīgas Horeogrāfijas vidusskolā. Šobrīd tiek iegūta augstākā izglītība pedagoģijas augstskolā RPIVA – “Ritmikas un deju skolotājs”.
Nodarbības ir labs veids, kā strādāt ar bērna attīstību, iedrošinām vecākus ieguldīties sava bērna attīstībā un savstarpējā komunikācijā ar citiem bērniem. Gaidīsim jūs uz interesantām un attīstošām bērnu deju nodarbībām.

Supporters