Open Up Summer Camp 2014

24.06.2014

No 11.-13. julijam notika Dance Beat vasaras nometne OPEN UP. Dažādi pusaudži un jaunieši piedalījās 3 aktivitāšu, nodarbību un treniņu piepildītās dienās.

Šīs bija ļoti intensīvas dienas. Programmā: deju nodarbības 3x dienā, dažādi stili, meistarklases, komandu darbs, stafetes, ūdens kaujas, trainings, funcional trainings, nakts pārgājiens, movie, deju battle.

Šīs 3intensīvās dienas deva acīmredzamu izaugsmi katram dalībniekam. Tas bija tik ļoti tā vērts.

Nodarbības vadīja Uldis Zvirgzdiņš, Hip hop treneris, aizrauj pusaudžus un jauniešus ar savu interesanto horeogrāfiju un spēj vienā momentā radīt ko jaunu un vēl nebijušu. Nometnes programmu papildināja arī trenere Dace Zvirgzdiņapasniedzot moderno deju, ļaujot jauniešiem apgūt ne tikai dažādus hip hopa paveidus, bet arī iemīlēt un iepazīt modernās dejas emocijas, kas liek deju izdejot ar sirdi un sajūtām.

Nometni apmeklēja 4 īpaši viesi.
Piektdien mūsu īpašais viesis bija Pavel Sak, Hip hop treneris, dažādu starptautisku sacensību tiesnesis, aizrautīgs dejotājs un talantīgs skolotājs. Viena treniņa laikā pie vienas mūzikas spēja aptvert un iemācīt 3 dažādus dejas stilus.

Sestdien mūs individuālās dejas meistarklasē vadīja un ar savu pieredzi dalījās 2 aizrautīgi jaunieši, Emīls Radziņš unReinis Dāgs Zvirgzdiņš. Jauni puiši ar lielu degsmi un aizrautību dalījās savā pieredzē un iedrošināja jauniešus spert soli un sevi attīstīt individuālajā dejā.

Svētdien mūsu nometni Open Up 2014 apciemos Latvijas populārs fitnesa treneris Viesturs Saldavs. Motivators, kurš ar savu darbu iesvesmo visus Latvijas fitnesa cienītājus. Talantīgais treneris mums novadīja intensīvu treniņu, mācīja sporta disciplīnu un sniedza turpmāko motivāciju visiem nometnes dalībniekiem.

Visas nometnes laikā jaunieši darbā pa komandām veidoja savas dejas un individuālās horeogrāfijas, iekļaujot iegūtās zināšanas par deju veidošanu un izpildot uzdotos nosacījumus. Nometnes noslēdzās ar brīnišķīgu koncertu un pati pēdējā deja tika dejota stiprā lietus laikā. Visi izmirkuši un laimīgi varējām doties mājās.

Šis bija tāds kā ieskrējiens nākamā gada vasaras nometnei. Nu jau ar labām atmiņām atceramies šīs dienas un ar nepacietību sākam jau gaidīt nākamo gadu.

Jūsu mīļie,
Dance Beat komanda

Atbalsītāji