Šajā gadā pusaudžiem un jauniešiem papildus ikdienas treniņiem, plānotajām aktivitātēm un sacensībām, tika iedots uzdevums izveidot solo, dueta vai trio deju priekšnesumu.

Dejotājiem individuāli jāizdomā horeogrāfija, jāvelta laiks patstāvīgiem treniņiem, nepieciešams strādāt uzklausot trenera padomus, veikt labojumus un izstrādāt, attīstīt savu ideju un spēt to izdejot auditorijas priekšā atlases koncertā.

Šos priekšnesumus jaunieši būs gatavi atrādīt koncertā, kurš notiks 25. aprīlī.

Ja kādam no jauniešiem ir nepieciešama palīdzība, tika piesaistīti dažādi treneri un pedagogi no malas, kas palīdz veidot ideju un iedot nepieciešamos soļus un detaļas, lai jaunietis saviem spēkiem varētu izveidot deju.

Vēlamies šajā koncertā aptvert dažādus stilus (Hip Hop, Popping, RnB, Modern dance, Laikmetīgā deja, Latviešu deja u.c.), un dot iespēju izbaudīt katra individuālo horeogrāfiju.

Priekšnesumi tiks vērtēti ar balsojumu no skatītāju un pašu dejotāju vidus. Pieci labākie priekšnesumi tālāk tiks attīstīti un būs iespēja tos redzēt atkārtoti Dance Beat gada NOSLĒGUMA koncertā maija beigās.

Esiet mīļi gaidīti mūsu studijā 25. aprīlī, plkst. 18:00 uz radošu un inovācijām bagātu vakaru.

Uz tikšanos,
Dance Beat dejotāji.

Dance Flyer

Atbalsītāji