No 2.-4. februārim Dance Beat studijas telpās Rīgā notika 3 dienu “OpenUp Winter” ziemas intensīvā deju nometne bērniem un pusaudžiem vecumā no 8-12 gadiem.

Nometnē piedalījās 90 dejotāji, kuri tika dalīti pa A un B līmeņa grupām. Atbilstoši savam attīstības līmenim bija iespēja apgūt dažādas dejas un horeogrāfijas. Pirmā diena bija viss intensīvākā diena, dejotājiem pirmajā dienā bija 5 meistarklases un vakarā kino vakars ar popkorna ballīti. Otrās dienas vakarā pēc meistarklasēm dejotāji varēja izdejoties un sacensties deju battlos, kur citi ar aizrautību varēja skatīties un vērot dejotāju sniegumu. Trešajā dienā turpinājām ar dažādām meistarklasēm, sporta spēlēm, akrobātiku un nometnes noslēgumā ļāvām vecākiem un skatītājiem pieslēgties live koncertā, kur dejojām un baudījām laiku kopā. Tas prieks un vienotība, kas valda starp dejotājiem ir neaprakstāma. Iedrošinājums katram, kurš vēlas dejot, attīstīt sevi un kāpt pāri savām limita robežām.

Dejotājiem nometnē kopā bija 12 meistarklases: Akrobātika, aktiermeistarība, Fiziskās izturības treniņš, Hip hop, House, Laikmetīgā, Afro, Latino horeo, Freestyle un Battli.

Iedvesma un gandarījums liels. Paldies visiem skolotājiem, atbalstītājiem, dejotājiem un vecākiem, kuri ļauj bērniem izlaist dienu skolā, lai piedalītos OpenUpWinter intensīvajās dienās.

Tagad jau varam rezervēt laiku vasaras nometnēm, kur pieteikšanās būs atvērta no 1.marta – www.dancebeat.lv/nometne

Pusaudžu nometne (10-13gadi) – 26.-30.06. / 5dienas
Bērnu nometne (5-9gadi+vecāki) – 03.-06.07. / 4dienas
Jauniešu nometne (13+) – 10.-14.07. / 5dienas

Norises vieta: Jumurdas muiža

Uz tikšanos,
Dance Beat komanda

Atbalsītāji