Nometnē piedalījās 90 dejotāji no dažādām Latvijas pilsētām (Rīga, Cēsis, Ķekava, Ogre, Ādaži, Jaunjelgava, Jelgava, Aizkraukle, Skrīveri, Sigulda u.c.). Dejotāji tika dalīti pa A un B līmeņa grupām. Atbilstoši savam attīstības līmenim bija iespēja apgūt dažādas dejas un horeogrāfijas. Pirmā diena bija viss intensīvākā diena, dejotājiem pirmajā dienā bija 5 meistarklases un vakarā kino ar kopā būšanu. Otrās dienas vakarā pēc meistarklasēm dejotāji varēja izdejoties un sacensties deju battlos, kur citi ar aizrautību varēja skatīties un vērot dejotāju sniegumu. Smieklos līdz asarām skatījāmies un jutām līdzi “All style battlos” drosmīgajām komandām. Trešajā dienā turpinājām ar dažādām meistarklasēm, Amandas spēlēm, akrobātiku un nometnes noslēgumā ļāvām vecākiem un skatītājiem pieslēgties live koncertā, kur dejojām un baudījām laiku kopā. Tas prieks un vienotība, kas valda starp dejotājiem ir neaprakstāma. Iedrošinājums katram, kurš vēlas dejot, attīstīt sevi un sasniegt un pieņemt jaunus izaicinājumus. Prieks bija atkal tikties ar dažādiem viestreneriem gan no Latvijas, gan no Lietuvas.

Dejotājiem kopā bija 13 meistarklases: Akrobātika, aktiermeistarība, Fiziskās izturības treniņš, Strechings, Hip hop, House, Break dance, Laikmetīgā, Afro horeo, Freestyle un Battli.

Iedvesma un gandarījums liels. Paldies visiem skolotājiem, atbalstītājiem un pašiem dejotājiem, kopā pavadītais laiks bija tā vērts.

Tagad jau varam rezervēt laiku vasaras nometnēm, kur pieteikšanās būs atvērta no 1.martawww.dancebeat.lv/nometne

Pusaudžu nometne (10-13gadi) – 26.-30.06. / 5dienas

Bērnu nometne (5-9gadi+vecāki) – 03.-06.07. / 4dienas

Jauniešu nometne (13+) – 10.-14.07. / 5dienas

Norises vieta: Jumurdas muiža

Uz tikšanos,
Dance Beat komanda

Atbalsītāji