No 5. Līdz 8. jūlijam atpūtas kompleksā „Jumurdas muiža” notika 4 dienu deju treniņnometne “Open Up 2021”. Nometne bērniem deva iespēju no jauna iegūt motivāciju dejot. Piedalīties intensīvos treniņos pēc gada izolācijas laika, kādam tas bija liels izaicinājums, kādam iespēja beidzot dejot pa īstam. Nometnē bija dota arī iespēja piedalīties vecākiem. Vecāki veidoja savu atsevišķu komandu, kur apguva arī dažādus deju stilus un varēja uz sevis izjust visus tos pašus izaicinājumus, ko bērni, tikai viņu attīstībai un soldzei.

Dalībnieki ne tikai dejoja, bet arī piedalījās radošās darbnīcās, sporta spēlēs, aktīvās stafetēs un komandas spēlēs, peldējās un baudīja sadraudzību savā starpā. Nometnē kopā bija 5 bērnu komandas. Bērniem 4 dienas apguva dažādas horeogrāfijas, veidoja komandas priekšnesumu, ko pēc tam rādīja koncertā kā arī tika filmēts kopdejas nometnes video.

Noteikti ieguvēji ir visi, kuri atbrauca un piedalījās nometnē. Tagad dejojam mājās un drīz jau tiekamies atvērtajos treniņos Rīgā Dance Beat studijā. Open Up atvērtās nodarbības notiks sākot ar 11. augustu. Sekojam līdzi jaunumiem un tiekamies nodarbībās. 

Ar sveicieniem,
Dance Beat komanda 

Atbalsītāji