No 6. jūlija līdz 10. jūlijam atpūtas kompleksā „Jumurdas muiža” notika 5 dienu deju treniņnometne “Open Up 2020”. Nometne pusaudžiem deva iespēju no jauna iegūt motivāciju dejot. Piedalīties intensīvos treniņos pēc karantīnas laika, kādam tas bija liels izaicinājums, kādam iespēja beidzot dejot daudz un dikti.

Bērni ne tikai dejoja, bet arī piedalījās radošās darbnīcās, sporta spēlēs, aktīvās stafetēs, nakts un komandas spēlēs, peldējās un baudīja sadraudzību savā starpā. Nometnē kopā bija 4 pusaudžu komandas. Katra no komandām sagatavoja priekšnesumu un koncerta noslēgumā ar lepnumu atdejoja to skatītājiem. Gandarījums un ieguvums visiem bija liels.

Pusaudži 5 dienu laikā apguva 8 dažādas horeogrāfijas, dažādos deju stilos. Šajā gadā bija liels izaicinājums nepadoties, strādāt ar sevi, trenēt savu ķermeni un atmiņu. Noteikti ieguvēji ir visi, kuri atbrauca un piedalījās nometnē. Tagad dejojam mājās un drīz jau tiekamies atvērtajos treniņos Rīgā Dance Beat studijā. Open Up atvērtās nodarbības notiks sākot ar 10. augustu. Sekojam līdzi jaunumiem un tiekamies nodarbībās.

Ar sveicieniem,
Dance Beat komanda

Atbalsītāji