No 15.-17.02. Odzienas skolā notika ziemas intensīvā deju treniņ nometne. Nometnes dienas bija piesātinātas ar 3 treniņiem dienā, fiziskās attīstības uzdevumiem un rīta stiepšanās treniņu. Dejotāji apguva Hip Hop dejas, dažādas Urban Dance horeogrāfijas, House Dance, Improvizāciju un Laikmetīgo deju.

Nometnes ietvaros notika arī deju “battli”, sacensības, kur dejotāji sacentās nominācijā divi pret divi, un viens pret viens, izdejojot savu hip hop deju un variācijas. Neatkarīga žūrija no Lietuvas noteica uzvarētājus. Sacensībām noslēdzoties uzvarētāji tika katrs pie savas Open Up Winter īpaši veidotās medaļas.

Papildus intensīvajiem treniņiem un meistarklasēm bija iespēja doties baudīt ziemas priekus un pirts relaksāciju Mežezerā. Bija iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, saldumu gatavošanā un kopējās aktivitātēs „Amandas spēles”. Vakarā bija kopā būšanas laiks, galda spēļu laiks, karsts kakao, “marshmallow” un cepumi.

Esam ieguvuši jaunus draugus, iedvesmu, dejas prasmes un daudz labu atsauksmju no dalībniekiem, dejotāji jau gaida nākamo nometni.

Īpašs paldies par atbalstu Maxima, Kafijas pasaule, Ozoliņa Konditoreja.

Uz tikšanos ar visiem dalībniekiem OPEN UP 2019 vasaras nometnēs.

01.-05.07. Vecums 14+
08.-11.07. Vecums 5-9 gadi (ar iespēju arī vecākiem ņemt dalību nometnē)
15.-19.07. Vecums 10-13 gadi

Dance Beat
Komanda

Atbalsītāji