Atskats uz nometni “OPEN UP 2018”.

No 16.-20. jūlijam „Jumurdas muižā” notika 5 dienu intensīva deju treniņnometne “Open Up 2018”. Nometne pusaudžus izaicināja trenēt sevi aizvien vairāk, iet aizvien tālāk ne tikai attīstībā, izturībā, bet arī savās spējās, dejot un izdejot dažādas horeogrāfijas.

Nometnē bija 8 dažādi pasniedzēji un pedagogi. Maria Lovbukten (Norge – Hip Hop, House Dance), Uldis Zvirgzdiņš (Dance Beat – Hip Hop, House Dance), Emīls Radziņš (Freestyle), Dace Zvirgzdiņa (Dance Beat – Contemporary), Amanda Rasa (Dance Beat – Hip Hop), Alise Zommere (Dance Beat – Hip Hop), Niks Laufmanis (Dance Beat – Urban Dance Choreography).

Blakus intensīvajiem treniņiem 2 reizes dienā bija dažādas aktivitātes, ūdens kaujas, radošas stafetes, orientēšanās, brīvās izvēles sporta spēles, deju battli, grupu darbs, radošās darbnīcas, filmu vakars, ugunskura vakars, pirts, u.c.

Lai nometnē būtu kāds asums un azarts, sagaidot krēslu, pirmajā vakarā dalībniekiem tika dota iespēja spēlēt nakts spēli. Komandas bija neatlaidīgas un uzvaras apziņas pilnas izpildīt uzdotos uzdevumus. Un, protams, katra aktivitāte un spēle tiek apbalvota ar kārotām balvām.

Šī nometne bija „OPEN UP” 5 gadu jubilejas nometne ar īpašu ballīti muižas drupās, deju battliem, dīdžeju, gaismām, mūziku un gardām naksniņām noslēgumā. Priecājamies būt kopā ar jauniešiem jau piekto gadu un turpināsim strādāt un rast jaunu iedvesmu un idejas nākamājām viennozīmīgi vēl interersantākām „OPEN UP” nometnēm.

Uz tikšanos,
Dance Beat komanda

Atbalsītāji