No 9.-13. jūlijam „Jumurdas muižā” notika 5 dienu intensīva deju treniņnometne “Open Up 2018”.  Nometne bija kārtīgs enerģijas, motivācijas un spēka lādiņš. Nometnē katru dienu bija 3 intensīvas meistarklases, kur bija iespēja iegūt plašu pieredzi dejotprasmē, izturībā, fiziskā attīstībā un komandas darbā. Blakus intensīvajiem treniņiem 3 reizes dienā, bija dažādas aktivitātes, ūdens kaujas, brīvās izvēles sporta spēles, deju battli, interesantas stafetes, radošās aktivitātes un ugunskura vakars.

Nometnē bija 9 dažādi treneri un viestreneri:

Ken Kimathi (Kenia – Afro Dance, Hip-Hop), Tomass Araškevičius (Lithuania – Hip Hop, Urban Dance Choreography), Alisa Tsitseronova (Estonia – Urban Dance Choreography), Joseph Tsosh (Greece – Urban Dance Choreography), Aleksandr Sanchezz (Stop Time Dance Studio – Hip Hop, House Dance), Uldis Zvirgzdiņš (Dance Beat – Hip Hop, Urban Dance Choreography), Aleksis Daume (Nordic International Training – Team building), Dace Zvirgzdiņa (Dance Beat – Contemporary), Andris Bukolovskis (Todes – Jazz Dance).

Dejot un redzēt, kā to dara apkārtesošie dejotāji, tas dod iedrošinājumu un jaunu azartu iet tālāk vēl augstākā attīstības līmenī un neapstāties pie sasniegtā. Nometnē bija mirkļi, kad spēks un enerģija tiek izsmelta, bet vēlme iemācīties ko vairāk bija lielāka par nogurumu.

Uz tikšanos,
Dance Beat komanda

Atbalsītāji