No 2.-5. jūlijam „Jumurdas muižā” notika 4 dienu intensīva deju treniņnometne “Open Up 2018”. Nometne kopā bija 100 dalībnieki, no tiem 70 bērni un 30 vecāki.

Nometnē vienlaicīgi notika 3 nodarbības. Viena nodarbība vecumam no 5-7 gadiem, otra nodarbība vecumam no 8 līdz 10 gadiem un trešā nodarbība bija nodarbība vecākiem.

Mazākie bērni apguva dejas pamatus, hip hop pamatus, improvizāciju un mācījās „freestyle” un ņēma dalību deju battlos. Tam vajadzēja drosmi, un tā mazajiem dejotājiem netrūka.

Lielākie bērni apguva hip hop, house dance horeogrāfiju, kā arī spēja izjust un izpausties laikmetīgās dejas tehnikā. Dejotāji lieliski pierādīja, ka vakara deju battli priekš viņiem nav nekas grūts, katrs rādīja labāko sniegumu un bija gatavs cīnīties, lai iegūtu godalgotas vietas.

Vecākiem tika doti izaicinājumi apgūt dažāda stila dejas un ņemt dalību nodarbībās, kas pirms tam nav piedzīvotas. Vecāki apguva hip hop, laikmetīgo deju, afro dance, zumbu, dejas aerobiku, veselības vingrošanu un papildus visam tēti trenēja savu izturību funkcionālajā treniņā.

Nometnes 4 dienās gan dejotāji, gan vecāki ne tikai paspēja dejot, bet arī piedalīties orientēšanās sacensībās, bērniem bija dažādas radošās darbnīcas, kur varēja veidot matus, cept cepumus, taisīt rokdarbus. Bērni piedalījās ūdens aktivitātēs, radošajās safetēs un spēlēs. Nometne bija piesātināta ar aktivitātēm un garlaicībai nebija vietas.

Bērni bija sadalīti komandās un, noslēdzoties nometnei, koncertā vecākiem bija sagatavojuši savas grupas priekšnesumu – deju. Nometne noslēdzās ar emocionāli bagātu un dinamisku dejošanu, apbalvošanu un ar labu gandarījuma sajūtu varēja doties mājās.

Atsauksmes:
J Paldies Jums visiem par lielisko nometni. Tas bija super pavadīts laiks, es tik labi atpūtos un mana meitiņa Elfa ar brāli Matīsu jau gatavi nākamgad atkal braukt.

J  Pilnīgi neticami, ka Jūs visi tik forši un tik labi saprotaties ar bērniem. Es tiešām esmu ļoti laimīga, ka atradu Dance Beat, ka zinu, ka visi ir savā vietā un visi bērniņi būs aprūpēti un samīļoti, un par to parūpēsies foršie skolotāji. Fantastiski, ka visi esat kā liela un draudzīga ģimene, ar milzīgo darbu, ko ieguldat bērnos.

J  Nometne tam bija lielisks pierādījums, cik ļoti esat savā vietā un cik labi Jums sanāk, sākot ar meitenēm, kuras darbojās un palīdzēja bērniņiem ar darbnīcām un izklaidēm, skolotājiem, kuri ar savu enerģiju spēj visus aizraut, beidzot ar fotogrāfu, kurš visu safilmēja un safočēja.

Uz tikšanos,
Dance Beat komanda

Atbalsītāji