No 26. līdz 29. jūnijam „Jumurdas muižā” notika 4 dienu deju nometne “Open Up 2017”. Nometne pusaudžiem deva iespēju apgūt dažādus deju stilus, attīstīt fiziskās prasmes un atrast jaunu iedvesmu dejai. Nometnes mērķis bija uztrenēt dejotāji fiziski, iedodot dažādas dejas tehnikas un jaunu deju pieredzi dažādos deju stilos (Hip hop, House dance, Improvizācija, Contemrorary, Funkcionālais treniņš, Fiziskā izturība u.c.).

Nometnē kopā bija 95 dejotāji vecumā no 10-12 gadiem. Dejotāji nodarbībās tika dalīti A un B grupā. A grupā bija dejotāji ar iepriekšēju pieredzi dejā, bet B grupā dejotāji, kuri tikai iepazīst deju un tās tehniku.

Katrā grupā bija četras komandas. Katrai komandai tika iedots uzdevums nometnes laikā izveidot priekšnesumu – deju, brīvi izvēloties, izmantot soļus un dejas horeogrāfijas no nometnē apgūtā vai radīt komandā ko jaunu. Nometne noslēdzās ar koncertu, kur 8 komandas skatītājiem: vecākiem, draugiem un radiem, rādīja savu priekšnesumu. No abām grupām skatītāji noteica uzvarētāju. B grupā skatītāju balsojumu ieguva Nika Laufmaņa vadītā komanda un A grupā skatītāji kā uzvarētāju izvēlējās Daces Zvirgzdiņas vadīto komandu. Krāšņs un emocijām piesātināts koncerts iepriecināja katru dalībnieku un skatītāju.

Nometnes laikā katru dienu pusaudžiem bija jauni izaicinājumi, fizisks darbs ne tikai dejā, bet dažādās aktivitātēs, kas prasa radošu domāšanu. Bija iespēja pavadīt laiku radošajās darbnīcās, orientēšanās pārgājienā, ugunskura vakarā, ūdens kaujās un plēvju šļūkšanā no kalna.

Vienā no nometnes vakariem, kad kā viestreneris ciemojās Emīls Radziņš, pusaudžiem notika „Deju battli”. Katra komanda veidoja savu dejas iznācienu un solo dejotājiem bija iespēja parādīt labāko dejas sniegumu cīņā ar pretinieku komandu.

Liels prieks un gandarījums bija dzirdēt no daudziem dalībniekiem, ka šī ir bijusi viņu labākā nometne. Prieks, ka izdodas.

Tagad esam gatavi augusta atvērtajām „OPEN UP” nodarbībām Dance Beat studijā, kā arī gaidām nu jau nākamo vasaru, kad notiks nometne „OPEN UP 2018”. Nometne notiks Jumurdas muižā no 16.-19. jūlijam.

Uz tikšanos,
Dance Beat
komanda

Atbalsītāji