No 14. līdz 16. jūlijam atpūtas bāzē „Mežezers” notika 3 dienu deju nometne “Open Up 2017”. Nometne bērniem deva iespēju apgūt dažādus deju stilus, attīstīt fiziskās prasmes un atrast jaunu iedvesmu dejai. Nometnes mērķis bija uztrenēt dejotāji fiziski, iedodot dažādas dejas tehnikas un jaunu deju pieredzi dažādos deju stilos (Hip hop, House dance, Improvizācija, Contemrorary, Funkcionālais treniņš, Fiziskā izturība u.c).

Nometnē kopā bija 75 dejotāji vecumā no 5-9 gadiem. Dejotāji nodarbībās tika dalīti pa vecuma grupām. Mazākiem bija savas nodarbības, lielākiem savas.

Jau pagājušo gadu bijām iesākuši veidot nometni ar iespēju dalību ņemt arī vecākiem. Šogad atkal pārliecinājāmies, ka tā ir fantastiska iespēja vecākiem ne tikai redzēt kā strādā bērns, bet arī pašam ņemt dalību dažādās nodarbībās, kuras tiek īpaši veidotas vecākiem. Vecāki dejoja hip hopu, laikmetīgo deju, izkustējās zumbas ritmos, stiprināja savu ķermeni veselības vingrošanā un piedalijās deju battlos.
Nometnē kopā bija 5 komandas, kuras gatavoja gala noslējuma priekšnesumu – deju. Kā arī komandas devās orientēšanās sacensībās pa Mežezera teritoriju.
Siltākajā dienā izbaudīja ūdens atrakcijas, aktivitātes un ūdens šļakstīšanos no šļutenes. Deju nodarbības papildināja radošās darbnīcas, kur katrs varēja izvēlēties sev vēlamo rokdarbu vai interešu veidu.

Liels prieks un gandarījums bija dzirdēt no daudziem dalībniekiem, ka šī ir bijusi viņu labākā nometne. Prieks, ka izdodas. Gatavojaies nu jau nākamajai nometnei, kura tuvojas ar lieliem soļiem. Nometne „OPEN UP 2018” notiks Jumurdas muižā no 2.-5. jūlijam.

Atsaukmes no vecākiem:

No Skrastiņu ģimenes vispozitīvākās atsauksmes! Esam ļoti priecīgi par šādu piedzīvojumu un jums, kas uzņēmušies tādu organizēt! Paldies liels! Laba vietas izvēle, bet Jumurda arī izklausās brīnišķīgi. Liels prieks. ka varējām ieskatīties deju tapšanas sviedros un izbaudīt uz sava ādas. Patika gan īpašās nodarbības vecākiem, gan deju mācīšanās process. Gribējās dejot vēl un vēl. Var redzēt arī to, kā bērni aizraujas ar deju un tas ir ļoti svarīgi! Iesakām nākošajās nometnēs “dricelēt” tos vecākus vēl un vēl, piemēram, iemācīt kādu nelielu deju no sākuma līdz beigām.
Skrastiņu ģimene

Tā ir bijusi mūsu visaktīvāka un visjaukāka atpūta šajā vasarā! Bērnu un pieaugušo dējas, spēles un orientēšana, kino un rokdarbi – viss bija pārdomāti un interesanti! Ļoti uzmanīgi un sirsnīgi pedagogi! Šeit – mīlestība pret bērniem un vispār dzīvi! Mums bija liela un draudzīga komanda, kurā visi jutās kā mājās un ir bijuši brīvi, nebaidījās mācīties darīt to, ko iepriekš nekad nebija darījuši! Garda mājas virtuve un saldumi, kūkas un saldējums, balvas bērniem, vakara marshmallows, pagatavoti pie ugunskura… Ļoti gribās to visu atkārtot! Ar prieku brauksim atkal nākamajā gadā! Paldies Dacei, Uldim, Anetei, Amandai, Gitai un pārejām meitenēm!
Olga un Anna Mihejevas.

Manuprāt, lieliska ideja – deju nometne bērniem un viņu vecākiem. Tā ir iespēja ģimenei būt kopā, katram apgūt ko jaunu un 7gadīgam bērnam tas dod drošības sajūtu, ka vecāki ir tepat blakus. Un vispār – “tie mani vecāki ir forši, jo mācās dejot Hip Hop tāpat kā es :)”. Es sapratu, ko nākas apgūt bērnam. Un es redzēju un sajutu tās rūpes un sirsnību, ko Dance Beat kolektīvā saņem ikviens bērns neatkarīgi no sava vecuma vai spējām. Paldies Jums par to!

Uz tikšanos,
Dance Beat
komanda

Atbalsītāji