No 6-10. jūlijam notika deju nometne “Open Up 2016”. Šī nometne jauniešiem deva iespēju ieraudzīt un apzināties savu potenciālu. Izvērtēt savus spēkus, iespējas un nospraust jaunus mērķus nākamajam gadam. Nometnes mērķis bija ne tikai uztrenēt jauniešus fiziski, iedodot dažādas dejas tehnikas, bet arī palīdzēt attīstīt savu personību, iedot iedrošinājumu un veidot komandas darbu.

Nometnē bija 12 dažādi pasniedzēji un pedagogi no Latvijas, Lietuvas un Norvēģijas. Bija iespēja iegūt plašu pieredzi dejotprasmē, izturībā, fiziskā attīstībā un komandas darbā. Blakus intensīvajiem treniņiem 3 reizes dienā, bija dažādas aktivitātes, ūdens kaujas, plēvju šļūkšana, putu kaujas, sumo kaujas, grupu darbs, filmu vakars, ugunskura vakars, pirts, u.c.

10 dažādas horeogrāfijas – iedvesma un dzīves stāsti:

Uldis Zvirgzdiņš – deju studijas “Dance Beat” vadītājs, dejotājs un izcils horeogrāfs. Vienmēr spēj pārsteigt ar kaut ko jaunu. Dejotāji jau gadiem dejo pie Ulda, un ar katru nometni, nodarbību un meistarklasi Uldis spēj radīt ko jaunu.

Marija Laubukten  – Hip hop un house dejas pasniedzēja ar 15 gadu pieredzi dejā no Norvēģiju. Daudzus gadus vadījusi koncertprogrammas dejotāju apmācību un koncerttūres pa Eiropu, Skandināviju un ASV. Spēj iedvesmot un piešķirt dejai vērtību. Deju soļi atspoguļo dvēseles un gara piepildījumu. Iedvesmas pilna personība.

Dace Zvirgzdiņa – Neatstāj vienaldzīgu nevienu, aizrauj ar savu personību un degsmi par deju. Spēja prasmīgi izskaidrot un iemācīt dotās kombinācijas, tā ka visi tiek aizrauti līdzi dejā. Pēc atsauksmēm visaugstāk novērtētā pasniedzēja.

Kaspars Meilands – Hip hop, laikmetīgās dejas horeogrāfija. Prasmīgs dejotājs ar savu īpašu stilu. Spēja aizraut jauniešus ar savu personību. Horeogrāfija ar emocijām un sajūtām.

Oskars Kalve – Latvijas armijas virsnieks. Iepazīstināja dejotājus ar Latvijas armijas dzīvi Irākā un viņa pavadībā jaunieši kārtoja Latvijas armijas iestāšanās normatīvus, lai pārbaudītu savus spēkus.

Pavel Sak – Hip hop, house dance. Deju studijas “Dance of street” pasniedzējs. Pavels tehniski un precīzi ļāva jauniešiem atgriezties pie hip hopa pamatiem, tos variējot un pieaudzējot sarežģītību. House dejas daļā lika iespringt un dejotāji ar izaicinājumu cīnoties cītīgi dejoja līdzi.

Jane Karol – Laikmetīgā deja, hip hop, freestyle. Jane iedvesmo, liek atbrīvoties un aizmirst pašam par sevi. Lika dejot, izspiežot visu iespējamo spēku, lai jaunietis varētu sasniegt vēl vairāk. Lieliska iedvesma un bagāta personība.

Kārlis Božs – Laikmetīgā deja. Deju studijas “Dzirnas” pasniedzējs. Iepazīstināja ar grīdas dejas tehniku, tika dots darbs pa pāriem. Kārlis ļāva dejotājiem sevi sajust citos ritmos, kas ļoti atšķīrās no iepriekšējās četrās dienās apgūtā. 

Artūrs Devels – mūsdienu dejas horeogrāfija. Elastīgums un interesanta horeogrāfija. Motivēja jauniešus strādāt.

Max Stroff – Popping, Hip hop. Deju studijas “SKILLZ” pasniedzējs no Lietuvas. Augsta līmeņa dejotājs. Ļoti prasmīgs skolotājs, bagāta personība ar spēju tālāk nodot citiem savas prasmes. Savs stils un imidžs, sevi nav jāpierāda, prasmes runā pašas par sevi.

Lielajā nometnē “OPEN UP 2016” kopā bija 70 dalībnieki, jaunieši vecumā no 13 līdz 35 gadiem. Pārliecinājāmies, ka ne vecums, ne dejas attīstība, ne veiklība spēj atdalīt dejotājus vienu no otra. Tāda vienotība, draudzība un savstarpēja mīlestība valdīja visas šīs 5 dienas. Sajūta, ka esi vienā lielā ģimenē, kur katrs dalībnieks ir kā ģimenes loceklis, par kuru parūpēties un palīdzēt tikt uz priekšu. Lai nav daudz jāatstāsta, kā mums gājis, paši jaunieši dalās ar savām emocijām un piedzīvoto sociālajos tīklos. Neviltotas emocijas un piedzīvojums jūtams katra teiktajā:

Agnija Āboltiņa.

img4Draugi, ziniet, kas ir īsta laime? Būt īstajā vietā, īstajā laikā un ar īstajiem cilvēkiem, ar īsto komandu.
Pa šīm 7 dienām esmu piedzīvojusi tik daudz laimes un prieka. Pozitīvas emocijas sita augstu vilni. Pasniedzēji, kuri uzrunāja tik spēcīgi, ka viņu vārdi skan galvā vēl tagad. Komandu darbs, treniņi un sacensības, kuras lika pasvīst un iztrakoties kā vēl nekad. Izmēģināt ko jaunu un nebaidīties no jauniem šķēršļiem un pārbaudījumiem. Vakara sarunas pie ugunskura un dziesmas, kuras satuvināja visus mūs vēl ciešāk, kuras atvēra mūsu sirsniņas un ielika katram kaut ko īpašu. Šo visu es ieguvu @dancebeatlv deju nometnē, kurā biju gan kā skolotāja mazajiem, gan kā dalībnieks. Paldies visai komandai, kura šo visu dabūja gatavu un paldies visiem, kuri bija nometnē. Tas bija super. Mīļie, mīliet sevi, lai citi jūs var mīlēt. Ja jūsos ir ielikta tā mazā sēkliņa, kas jūs iedrošina darīt kaut ko tālāk, turieties pie tās, kopiet to un NEPADODIETIES! Esat jūs paši un jums viss izdosies. Paldies!!!

Alise Skotjuka.

img3Šīs bija labākais vasaras piedzīvojums. Iesaku izbaudīt katram šos lieliskos mirkļus kopā ar mīļajiem un foršajiem jauniešiem un pasniedzējiem. Emociju pilns laiks, garšīgs ēdiens un pilnas slodzes treniņi. Bildē vienkārši ļaujamies ūdens kauju emocijām. Tiekamies nākamgad.

Līga Lūse

img2Paldies deju nometnes organizētājiem un treneriem- jūsu padomiem, attieksmi un personību burvību! Jūs esat nepārspējami! Tas, ko jūs mums devāt bija graujoši un man noderēs ne tikai dejojot, bet arī bungu spēlē un dzīvē vispār.  ir tas, ko es meklēju, atradu un pieņemu kā pagrieziena punktu savā dzīvē. Paldies arī par pirti šovakar un dziesmām pie ugunskura! Draugi, pievienojieties nākamgad!

Evelīna Valaine

imgPiecas tik brīnišķīgas dienas. Treniņi, ūdens kaujas, vakars pie ugunskura, pirts- viss, kas vajadzīgs, lai atpūtos, doties projām. Apbrīnoju kā var tik labi saplānot laiku un aktivitātes, ka nekad nav garlaicīgi, bet arī nav tā, ka ir par daudz. Pagājušo gadu bija ļoti forši, bet šogad bija daudz foršāk tāpēc jau tagad zinu, ka būšu arī nākamajā. Patiesībā tās sajūtas nevar izstāstīt, tas ir jāizbauda pašam.

Niks Laufmanis

img1Īsi izsakoties. Sviedri, pūles, lietus, karstums, ūdens, mūzika. Emocijas uz visiem 100. Kabatā daudz atmiņu no treniņiem, sarunām un vienkārši no pavadītā laika. Svētīti. #openup2016

 

Esam izbaudījuši šīs 5 nometnes dienas un sākam jau plānot nākamā gada nometni OpenUp2017, kura notiks no 4.-9. jūlijam ar vairāk iespējām, pasniedzējiem un atpūtu.

Liels paldies mūsu atbalstītājiem – nodibinājumam “Latvia Charity Bank”, “Pure Chololate”, “Ozoliņa konditoreja”, “Puratos”, gaļas pārstrādes uzņēmumam “Nākotne”, “Firma L4”, “Maxima”, “Venden”, “Detars”, “Intrac Latvia” un “Flora maiznīca”.

Tiekamies nākamā gada nometnē OPEN UP 2017.

Dance Beat
komanda

Atbalsītāji