Iedvesma no deju studijas “Skillz”
Iegūstam jaunu pieredzi, apmācības un iedvesmu dejot. Dance Beat dejotāji apciemoja deju studiju “Skillz” Lietuvā. Savā pieredzē un tehnikā ar dejotājiem dalījās Max Stroff un studijas vadītājs Dima Skech.

No 31. oktobrim līdz 1. novembrim Dance Beat deju studija organizēja braucienu uz Lietuvu. Lai ikdienas nodarbības būtu efektīgākas, un lai iegūtu lielāku atdevi no dejotājiem, ir nepieciešams redzēt, kā strādā citi jaunieši, kādi ir viņu mērķi un kā tiek sasniegti rezultāti. Lai veidotu jauniešiem motivāciju strādāt, meklējām iespēju paplašināt mūsu dejotāju skatījumu uz deju un citu deju studijas darbību.

Mēs kā deju studija esam izveidojuši labu sadarbību ar Lietuvas deju studiju Skillz, deju studija ar 19 dažādām grupām un 13 pedagogiem. Šajā deju studijā ir vadītājs Dima Skech. Dima ir laba līmeņa dejotājs, labs pedagogs, starptautisku sacensību tiesnesis un dažādu sacensību organizētājs. Ir dažādas studijas, bet šī studija atšķiras no citām ar savu draudzīgumu un vēlmi savas zināšanas nodot citiem, lai dejas kultūra starp dejotājiem attīstītos vēl vairāk.
Šajā braucienā bija 3 dažādas meistarklases. Pirmā no tām bija Poppinga meistarklase, kuru vadīja Max Stroff. Lielisks pedagogs, kurš pasniedzot nodarbību spēj aizraut ar kustībām tā, ka dejotājs ne tikai dejo līdzi, bet izprot kustību tehniku un ir spējīgs pēc tam individuāli ar sevi strādāt mājās, sasniedzot attīstību.

Otro treniņ stundu pasniedza Dima Skech. Hip hop meistarklase tika veidota tā, lai dejotājs iemācoties kustības tās spēj variēt un tālāk veidot savu izpratni par deju un šīs kustības izmantot savā “Freestyle” dejā. Šo nodarbību laikā jaunieši ne tikai sadejojās savā starpā, bet arī izpildot dažādus uzdotos uzdevumus vēl vairāk sadraudzējās.
Trešajā daļā bija diskusija ar “Skillz” studijas jauniešiem. Dejotāji parādīja savu sniegumu un padalījās ar savu dejas pieredzi. Bija iedrošinoši redzēt, kā jaunieši strādā, cik daudz laika velta treniņiem un kāda ir viņu motivācija.

Dienas nobeigumā mēs visi kopīgi devāmies uz Vichy Aqua parku Viļņā, jaunieši pēc labi padarīta darba varēja izbaudīt visas ūdens atrakcijas, relaksēties burbuļvannās un pirtīs.

Nākamajā rītā devāmies uz Viņas pilsētas apskati, izstaigājām pilskalnu, parku un balsojot par lielveikala apmeklējumu, ar rezultātu 1:55. Izlēmām pusotru stundu pavadīt lielveikalā. Iepazinušies ar Viļņas pilsētu, veikaliem, paēduši un saguruši devāmies jautrā atpakaļceļā uz Rīgu.

Jaunieši ieguvuši labas attiecības, pieredzi, iedvesmu un tālāku motivāciju darboties ir gatavi nākamajam skolas cēlienam un ikdienas nodarbībām. Paldies visiem vadītājiem, pedagogiem un organizatoriem par šo braucienu, tas tiešām bija izdevies.

DnBt.

Atbalsītāji