1. jūnijā notika Dance Beat gada noslēgums koncerts. Koncertā vēlējāmies pateikt paldies saviem vecākiem, draugiem un paziņām, par atbalstu un visu labo, kas saņemts šajā gadā. Koncertā piedalījās ap 120 dejotājiem vecumā no 3 līdz 30 gadiem. Koncertā varēja redzēt laikmetīgā, hip hop un house dejas, skatītāji tika iesaistīti „deju battlu” vērtēšanā un uzvarētāju noteikšanā. Noslēdzām koncertu kopā ar Ariadnu Kostinu, kura izpildīja skanīgu dziesmu – All around. Paldies visiem, kas atnāca un bija par atbalstu mums. Pēc koncerta varējām baudīt lielsiku galdu, kur varam pateikt lielu paldies Latvia Charity bank, Pūre, Puratos, Nākotne, Rīgas Piena kombinātam, L4, kā arī Ozoliņa konditorejai par lieliskajām tortēm.

Atsauksmes:

Koncerts bija spēcīgs, mūsdienīgs un sirsnīgs. Bija interesanti redzēt deju cīņas. Jaunieši malači! Vislielākais paldies par jūsu darbu un attieksmi! Prieks skatīties, ka atraisās un attīstās bērni un izaugsme ir acīm redzama 🙂

Evas un Ērika mamma Jeļena

Ļoti augstu novērtēju to, ka katram studijas dalībniekam ir iespēja uzstāties skatītāju priekšā, jo ne visiem ir viegli pārvarēt kautrību, uztraukumu un samulsumu. Atsevišķo grupu tēls kļuvis vēl pievilcīgāks. Deju batli koncertam piešķīra “rozīnīti”. Koncerts pēc saspringtās darba dienas sniedza patīkamu veldzi! Radošām idejām bagātu nākošo sezonu.

Daniēla mamma Anita

Ļoti patika koncerts, labas dejas, pozitīvas emocijas. Vienkārši bija super. Prieks, ka mans dēls ir atradis labu vietu, kur dejot un attīstīt prasmes. 

Reiņa tētis Jānis

Ar siltiem vasaras sveicieniem,
Dance Beat

Atbalsītāji