Šā gada 9. aprīlī Dance Beat deju studijā notika Dylan Mayoral meistarklase. Dylan ir dejotājs, horeogrāfs, akrobāts. Piedalījies “Britain’s Got Talent” 2014 un 2015 gadā. Dylan ir bijis daļa no deju grupas Boyband. Piedalījies pasaules mēroga sacensībās un pasniedzis meistarklases daudzās deju nometnēs kā International Impact Winter Dance Camp, Urban dance camp,  Evolvement Dance Camp u.c.

Dylan 7 gadu vecumā sācis nodarboties ar akrobātiku un teātri. Tas ir palīdzējis viņam kļūt par daudzpusēju mākslinieku un iegūt lomas kā aktierim, akrobātam, dziedātājam un dejotājam, tādos pasākumos, kā “Fashion shows”, “West End Shows”, “TV Adverts”.

2015 gadā beidzis skolu “The BRIT School Of Performing Arts”, kur bija trenējies un studējis baletu, laikmetīgo deju, džezu, stepa deju u.c. Dylan šobrīd ir viens no zināmākajiem dejotājiem, kurš pārzin dažādus deju stilus, tai pat laikā saglabājot savu dejas stilistiku un horeogrāfiju. Dylan pasniedz dažādas meistarklases pa visu pasauli: Austrijā, Vācijā, ASV, Šveicē, Dānijā, Spānijā, Polijā, Anglijā un daudzās citā vietās.

Sestdien Dance Beat studijā notika 3 meistarklases pa 1,5 stundai. Vienkopus bija ap 60 dejotājiem no Latvijas, kā arī uz šīm meistarklasēm bija pievienojušies dejotāji no Lietuvas un Igaunijas. Ar aizrautību dejotāji pilnveidoja sevi un izbaudīja laiku deju zālē. Paldies Kasparam Meilandam par uzņēmību, bija prieks satikt vienkopus daudz foršu dejotāju un gribas ticēt, ka Latvijas dejotāji kļūs aizvien vienotāki un draudzīgāki.

DnBt.

Atbalsītāji