No 1. – 5. jūlijam notiks piecu dienu vasaras deju nometne. Nometne notiks Pļaviņās, atpūtas bāzē “Mežezers”. Skaista un iedvesmojoša vide, lai vasaras vidū attīstītu savu dejas talantu. Piecas dienas intensīvu treniņu, nometnē nodarbības pasniegs 12 dažādi treneri un pedagogi no dažādām deju studijām un skolām.

Nometnē plānotās aktivitātes ir veidotas tā, lai pusaudžiem un jauniešiem dotu plašāku pieredzi dažādos dejas stilos un aktivitātēs, kas veicina ķermeņa tālāku sagatavotību. Tiks piesaistīti dažādu deju stila pedagogi: Hip hop, RnB, Popping, House dance, Modern dance, Laikmetīgā deja, Klasiskā deja, Break dance, Funkcional training, Improvizācija u.c. Katrs varēs izvēlēties sev piemērotāko nodarbības veidu.

Nometnē iekļautās aktivitātes un nodarbības: treniņi vismaz 3x dienā, dance battle, komandu darbs, kino vakars, ūdens kaujas, sacensības, ūdens aktivitātes, pirts vakari, tematiskie vakari, ugunskura vakari un daudzi citi pārsteigumi, balvas un gala noslēguma koncerts.

Šī būs spraiga un interesanta nometne ar iespēju ne tikai fiziski un tehniski attīstīt sevi dejā, bet arī lieliski atpūsties.

Piesakies uz nometni Dance Beat studijā vai sūtot e-pastu uz info@dancebeat.lv, iemaksājot 20Eur reģistrācijas naudu. Nometnes kopējā maksa ir 120Eur. Cenā iekļauts: transports (Rīga – Pļaviņas – Rīga), 4 ēdienreizes dienā, naktsmītnes labiekārtotās telpās, nodarbības, meistarklases un visas pārējās aktivitātes. Pieteikšanās līdz 15. jūnijam.

1.jūlijs – 9:00 – Izbraukšana, Ūnijas iela 4, pie Dance Beat zāles. Atgriešanās 5. jūlija vakarā, plkst. 21:00

Piesakies, nenokavē, vietu skaits ierobežots.
DnBt.

 

 

OPEN_UP_NOMETNE

Atbalsītāji