2019. gada 11. jūnijā plkst. 18:00 VEF Kultūras pilī notika Dance Beat deju studijas gada noslēguma koncerts – deju uzvedums “VĀRDA IETEKMES SPĒKS”.

Deju uzvedumā piedalījās 20 Dance Beat grupas vecumā no 3 līdz 35 gadiem. Koncertā tika izpildītas dejas dažādos deju stilos – Hip hop, Laikmetīgā deja, Klasiskā deja, Afro deja, House deja u.c. Koncertu papildināja muzikāli priekšnesumi, video un gaismas projekcijas.

Deju uzveduma tēma: katrs izrunātais vārds tiek sūtīts ar konkrētu uzdevumu. Cilvēks var runāt svētību vai lāstu, izteiktie vārdi var celt vai graut. Mūsu uzdevums ir domāt pirms runājam un kontrolēt to spēku un varu, kas ir mūsu mutē. Apzināties vārda spēka ietekmi un izmantot to. Apzināties, ka domas, kas tiek domātas, kļūst par vārdiem un tas ietekmē mūs. Mēs ietekmējam viens otru, un kas ir tās lietas, kurām ļaujam ietekmēt mūs. Uzvedumā tika atklātas un parādītas ikdienas situācijas, izteikto vārdu ietekme un savstarpējā mijiedarbība.

Uzvedums latviešu valodā, ilgums 1h.15min.
Dalībnieki: deju studijas dejotāji, mākslinieki
Režisors: Dance Beat komanda
Skatuve un kostīmi: Dance Beat komanda
Organizēja: Dance Beat
Fotogrāfs: Māris Kaparkalējs amberphoto.lv

Atsauksmes:
Paldies Dacei un Uldim, un visai komandai! Tik superīgs koncerts! Paldies par grandiozo darbu, skaisto noformējumu, tērpiem, horeogrāfiju, dažādiem deju stiliem un galvenais -drosmi pasludināt evanģēliju!!! Varēja sajust to vēsti, ko vēlaties pateikt.

Ļoti skaists, aizkustinošs koncerts. Jūsos ir liela degsme paveikt daudz. Baudījām kopā ar vīru jūsu ielikto darbu, laika precizitāti, ideju, visu vizuālo un kopējo mīlestību uz deju!

Paldies Dacei un Uldim par fantastiski labo uzvedumu! Jūsu komandai izdevās parādīt galveno – Vārda spēku! Tas bija liels emocionāls pārdzīvojums ar augstāko spēku klātbūtni!

Es nezinu, kā izskatījās pagājušā gada koncerts, jo vēroju to no aizkulisēm, bet šogad tas bija ļoti sapludināts, ar stāstu. Nebija tas formāts, kad grupa uzstājas pēc grupas, bet stāsts mijās ar stāstu. Domāju, ka Dance Beat ceļ latiņu augstāk un augstāk! Ceru, ka rudenī varēšu atsākt dalību. Liels paldies par ieguldīto darbu bērnos.
Tomasa tētis

Paldies par koncertu! Divi vārdi: profesionālisms un iedvesma. Milzīgs paldies par to, ko ieguldāt mūsu bērnos.
Sofijas mamma

Reti ir tā, ka koncerts ir skatāms vienā elpas vilcienā, jo patīk VISS. Koncerta nobeigumam dodu Miljons balles – tik dabīgu prieku un laimi reti var redzēt. PALDIES deju skolotājiem par šiem prieka mirkļiem.
Nikolas mamma

Arī no mūsu ģimenes MILZĪGS paldies – ļoti labs un pārdomāts stāsts, emocijas un augstas kvalitātes izpildījums! Likās, ka visi šoreiz dejo labāk.
Amandas mamma

Tiešām no sirds paldies par lielisko koncertu! Mūsu bērni jau ir Dejotāji! Progress gada laikā ir lielisks! MALAČI!
Paulas mamma

Atbalsītāji