No 4.-6. jūlijam notika bērnu deju nometne “Open Up KIDS 2016”.  Programmā bija 8 dažādi treneri un pedagogi, nodarbības 2-3 reizes dienā: aktivitātes, sports, radošās darbnīcas, komandu darbs, meistarklases, deju nodarbības, orientēšanās un atpūta.

Nometne tika veidota, lai bērniem dotu lielāku motivāciju strādāt ar sevi, attīstīties, izvirzīt jaunus mērķus un sasniegt tos.

Šajā gadā iesākām veidot nometni bērniem, dodot arī iespēju vecākiem ņemt dalību šajā nometnē. Vecākiem bija iespēja ne tikai vērot bērnu nodarbības, bet ari pašiem piedalīties vecākiem īpaši veidotās nodarbībās (veselības vingrošana, funkcionālie treniņi, laikmetīgā deja, hip hop, zumba, aerobika, orientēšanās, sports u.c.). Varam lepoties, ka nometnē deju skolotāji nav tikai dejotāji, bet arī pedagogi ar pedagoģisko izglītību, kas ļauj skolotājam vairāk izprast bērnu un atrast piemērotāko pieeju pie viņa.

Vecākiem tik ļoti ir patikusi šī nometne, ka jau šobrīd ir pieteikušies pirmie dalībnieki nākamā gada “Open Up KIDS 2017” nometnei, kas notiks no 26 līdz 29. jūnijam (10-12 gadi) un no 14-16. jūlijam (5-9 gadi). (Par precīzu nedēļu vēl izlemsim veicot vecāk aptauju, droši varat izteikt savu viedokli).

Mazajā nometnē “Open Up KIDS 2016” kopā bija 90 dalībnieki. Vietas bija pārpildītas un atsaucība no dalībnieku puses bija ļoti liela. Lai arī cik ļoti gribējās, ka visi interesenti varētu ņemt dalību nometnē, nācās vairākiem bērniem un viņu vecākiem atteikt dalību nometnē, pārpildīto vietu dēļ.

Bērnu vecums bija no 6-12 gadiem. Nodarbības notika trijās vecuma grupās: 6-9 gadi, 10-12 gadi, vecāki. Katrai no grupām bija cits pasniedzējs, cita stilistika un dejas sarežģītība. Visi dalībnieki tika sadalīti 7 grupās, kur katrai grupai bija nometnes noslēgumā jāsagatavo kopēja deja – priekšnesums. Priekšnesumā piedalījās gan mazie bērni, gan lielāki bērni, gan vecāki. Bija liels prieks redzēt, ka deja spēj savienot tik dažādus vecumus. Šī bija lieliska pieredze ne tikai bērniem un vecākiem, bet arī pašiem pasniedzējiem. 

Atsauksme no Barkānu ģimenes: Sveicienus un lielu paldies sūta visi 4 Barkānīši. Vakar, iebraucot Rīgā, ļoti asi sajutām atšķirību starp to, kāda gaisotne bija nometnē un kāda atmosfēra ir pilsētā. Šorīt pamostoties, bērni pirmais ko teica bija – gribam atpakaļ uz nometni. Un mums ar viru bija līdzīgas sajūtas. Tā ka jau šodien rezervējam 4 vietas uz nākamā gada nometni. Sūtam jums visiem spēku un iedvesmu. P.S. Šorīt visi 4 (gan mēs ar viru uz darbiem, gan bērni braucot pie zobārsta) uzvilkām Dance Beat aproces 🙂 Prieks un gods būt piederīgiem tādai saimei!

Iegūstot iedvesmu un jaunu spēku, jau sākam plānot nākamā gada nometni. 🙂

Liels paldies mūsu atbalstītājiem – nodibinājumam “Latvia Charity Bank”, “Pure Chololate”, “Ozoliņa konditoreja”, “Puratos”, gaļas pārstrādes uzņēmumam “Nākotne”, “Firma L4”, “Maxima”, “Venden”, “Detars”, “Intrac Latvia” un “Flora maiznīca”.

Dance Beat
komanda

Atbalsītāji