Jaunā Sezona 2014/2015

26.08.2014

Jaunā sezona ir iesākusies lieliski. Prieks redzēt tik jaukus un draudzīgus dejotājus. Jaunus dejotājus gaidām arī visu oktobri.

Jaunajā sezonā mēs aizvien vairāk strādāsim ar personīgās attīstības treniņiem. Jaunu deju kombinācijas, grupu darbs un jaunu grupu horeogrāfijas veidošana.

Ar jauno sezonu nodarbības notiek arī otrdienās un ceturtdienas. Jauni treneri un vēl vairāk iespējas atrast sev piemērotāko grupu un attīstības līmeni.

Uzņemam dejotājus dažādās vecuma grupās, stilos un attīstības līmeņos. Var pievienoties pamata-izlases grupai, grupām ar pieredzi, kā arī grupām, kuras sāk savus treniņus tik ar šo jauno sezonu.

Treniņi dažādās hip hop grupās, modern dance grupā, klasiskā deja – ar un bez iepriekšējas pieredzes, kardio slodzedeju aerobika, ķermeņa nostiprināšanaveselības vingrošana. Fiziskās attīstības treniņi – functional trainings.Nodarbības bērniem vecumā no 3 gadiem – ritmika, hiphop elementi, klasikas nodarbības. Sīkāk vecumu un nodarbību sadalījumu skatīties nodarbību grafikā.

Iedrošinu katru dejot gribētāju pievienoties un ņemt dalību nodarbībās, tās ne tikai attīsta fizisko izturību, bet nostiprina stāju, atver personību un dod iespēju iemācīties un sajust ritmu, to izdejot, un, visu apgūstot, iegūt visaptverošu attīstību.

Ar šo gadu piedāvājam katram dejotājam sekot līdzi savai attīstībai un fiziskajam stāvoklim. Gada sākumā tiem, kuri vēlas, veiksim fizikās attīstības – sagatavotības testu, kur bērni, viņu vecāki un jaunieši varēs novērtēt savu fizisko sagatavotību, veicot garuma un svara mērījumus, kā arī koordinācijas, veiklības un spēka vingrinājumus. Šo informāciju apkopojot un salīdzinot ar mērījumiem sezonas beigās, tiks iegūts skatījums, kāda ir bijusi sportista, dejotāja attīstība gada griezumā.

Nu jau otro gadu pēc kārtas mūsu studijā nodarbībās līdzdarbojas fizioterapeite Anete Raiskuma, kura seko līdzi bērna attīstībai, vada veselības vingrošanu un citas nodarbības. Jautājumu gadījumā kopā ar jauniešiem vai bērnu un viņu vecākiem rod risinājumu attiecīgajā jautājumā. Mēs vēlamies ne tikai jauniešiem dot iespēju apgūt dejas mākslu, bet arī sekot līdzi viņu fizioloģiski pareizai attīstībai.

Gaidīsim jūs uz nodarbībām
DnBt

training_graphic_dancebeat

Atbalsītāji