Filiāle Ogre

Lāsma Šteina: 26674471

E-pasts: info@dancebeat.lv

Vieta: Mālkalnes prospekts 30, Ogre

Pieteikšanās forma

Dance Beat filiālē Ogre notiek mūsdienu deju nodarbības. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja apgūt Hip Hop, House un Contemporary deju stilus. Vēlamies dejotājiem dot iespēju apgūt dažādus deju stilus, mācēt dejot gan dinamiski, gan spēt iznest un izdejot laikmetīgo deju, kas prasa emocionalitāti un ķermeņa sagatavotību klasikas pamatos.

Pirmajā grupā, vecums 4-7 gadi, bērni vairāk apgūst vispārējas dejas pamatus, koordināciju, ritmu, kā arī hip hop pamatsoļus.

No 8 gadu vecuma papildus ritmam un koordinācijai vairāk tiek strādāts ar Hip Hop un Contemporary dejas pamatiem un tiek mācītas dejas horeogrāfijas. Dejotājiem, apgūstot dažādus deju stilus, paplašinās ķermeņa attīstība, spēja uztvert kustības, izdejot tās atbilstoši konkrētajam deju stilam.

Papildus nodarbībām tiek arī ņemti klasikas pamati un stiepšanās, lai sagatavotu ķermeni kvalitatīvam darbam. Dejotājiem, apgūstot horeogrāfijas, veidojas dejas uztvere, un dejotājs spēj radīt pats savu ķermeņa deju, improvizāciju, dzirdot mūziku. Šādi freestyle pamati tiek mācīti paralēli visai gada programmai.

Treneri

Lāsma

Dace

Linda

Diena
Laiks
Treneris
Pirmdiena
16:30-17:30
Lāsma
Trešdiena
16:30-17:30
Lāsma
Diena
Laiks
Treneris
Pirmdiena
15:30-16:30
Lāsma
Trešdiena
15:30-16:30
Lāsma