Dance Beat deju studijas gada noslēguma koncerts – deju uzvedums “VĀRDA IETEKMES SPĒKS” notiks 11.06.2019. plkst. 18:00.
Dalību ņem 20 Dance Beat grupas vecumā no 3 līdz 35 gadiem. Koncertā tiks izpildītas dejas dažādos deju stilos – Hip hop, Laikmetīgā deja, Klasiskā deja, Afro deja, House deja u.c. Koncertu papildinās muzikāli priekšnesumi, video un gaismas projekcijas.
Deju uzveduma tēma: katrs izrunātais vārds tiek sūtīts ar konkrētu uzdevumu. Cilvēks var runāt svētību vai lāstu, izteiktie vārdi var celt vai graut. Mūsu uzdevums ir domāt pirms runājam un kontrolēt to spēku un varu, kas ir mūsu mutē. Apzināties vārda spēka ietekmi un izmantot to. Apzināties, ka domas, kas tiek domātas, kļūst par vārdiem un tas ietekmē mūs. Mēs ietekmējam viens otru un kas ir tās lietas, kurām ļaujam ietekmēt mūs. Uzvedumā tiks atklātas un parādītas ikdienas situācijas, izteikto vārdu ietekme un savstarpējā mijiedarbība.
Uzvedums latviešu valodā, ilgums 1h.15min.
Biļetes pieejamas iepriekš pārdošanā pie organizatora no 01.06.2019. un pasākuma dienā pie ieejas pirms uzveduma (cena: 5-7Eur).
Dalībnieki: deju studijas dejotāji, mākslinieki
Režisors: Dance Beat komanda
Skatuve un kostīmi: Dance Beat komanda
Organizē: Dance Beat

Atbalsītāji