Groups

1. grupa (3-4 gadi)
Ritmika
Pirmdiena
18:50-19:20
Mazā zāle
Anete, Dace
Ritmika
Trešdiena
18:50-19:20
Mazā zāle
Anete, Dace
Klasika
Piektdiena
18:30-19:00
Mazā zāle
Anete
2. grupa (4-6 gadi)
Dejas pamati
Pirmdiena
18:00-18:50
Mazā zāle
Anete, Dace
Dejas pamati
Trešdiena
18:00-18:50
Mazā zāle
Anete, Dace
Klasika
Piektdiena
17:30-18:30
Mazā zāle
Anete
3.A grupa (7-9 gadi)
Hip Hop
Pirmdiena
15:00-16:00
Lielā zāle
Uldis, Dace
Laikmetīgā deja
Pirmdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Dace
Hip Hop
Trešdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Uldis, Dace
Klasika
Piektdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Kārlis
3.B grupa (6-8 gadi)
Hip Hop
Pirmdiena
15:00-16:00
Baltā zāle
Uldis, Dace
Laikmetīgā deja
Pirmdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Dace
Hip Hop
Trešdiena
16:00-17:00
Baltā zāle
Uldis, Dace
Klasika
Piektdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Kārlis
4.A grupa (10-12 gadi)
Hip Hop
Pirmdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Dace
Laikmetīgā deja
Pirmdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Dace
Hip Hop
Trešdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Uldis
Klasika
Piektdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Kārlis
4.B grupa (11-13 gadi)
Hip Hop
Pirmdiena
17:00-18:00
Baltā zāle
Amanda
Laikmetīgā deja
Pirmdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Dace
Hip Hop
Trešdiena
17:00-18:00
Baltā zāle
Amanda
Klasika
Piektdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Kārlis
4.C grupa (10-11 gadi)
Hip Hop
Pirmdiena
17:00-18:00
Mazā zāle
Uldis
Laikmetīgā deja
Pirmdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Dace
Hip Hop
Trešdiena
17:00-18:00
Mazā zāle
Uldis
Klasika
Piektdiena
16:00-17:00
Lielā zāle
Kārlis
5.A grupa (12-13 gadi)
Hip Hop
Otrdiena
17:00-18:00
Baltā zāle
Amanda
Hip Hop
Ceturtdiena
17:00-18:00
Mazā zāle
Amanda
Klasika
Piektdiena
17:00-18:00
Baltā zāle
Kārlis
Laikmetīgā deja
Piektdiena
19:00-20:00
Mazā zāle
Anete
5.B grupa (12-13 gadi)
Hip Hop
Otrdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Elīna
Laikmetīgā deja
Otrdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Anete
Hip Hop
Ceturtdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Elīna
Klasika
Ceturtdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Anete
5.C grupa (7-10 gadi)
Hip Hop
Otrdiena
17:00-18:00
Mazā zāle
Anete
Laikmetīgā deja
Otrdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Anete
Hip Hop
Ceturtdiena
17:00-18:00
Lielā zāle
Elīna
Klasika
Ceturtdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Anete
6.A grupa (15-17 gadi)
Hip Hop
Pirmdiena
18:00-19:00
Baltā zāle
Uldis
Laikmetīgā d./ Jazz
Pirmdiena
19:00-20:00
Baltā zāle
Dace
Hip Hop
Trešdiena
18:00-19:00
Baltā zāle
Uldis
Klasika
Piektdiena
19:00-20:30
Lielā zāle
Kārlis
6.B grupa (15-16 gadi)
Hip Hop
Otrdiena
18:00-19:00
Baltā zāle
Amanda
Laikmetīgā deja
Trešdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Dace
Hip Hop
Ceturtdiena
18:00-19:00
Baltā zāle
Amanda
Klasika
Piektdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Kārlis
6.C grupa (13-16 gadi)
Hip Hop
Pirmdiena
19:00-20:00
Baltā zāle
Uldis
Laikmetīgā deja
Trešdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Dace
Hip Hop
Trešdiena
19:00-20:00
Baltā zāle
Amanda, Uldis
Klasika
Piektdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Kārlis
7.A grupa (16-35 gadi)
Hip Hop
Pirmdiena
19:00-20:00
Lielā zāle
Uldis
Klasika
Trešdiena
20:00-21:00
Lielā zāle
Igors
Laikmetīgā deja
Trešdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Dace
Hip Hop
Trešdiena
19:00-20:00
Lielā zāle
Uldis
7.B grupa (16-25 gadi)
Hip Hop
Otrdiena
19:00-20:00
Mazā zāle
Elīna
Hip Hop
Ceturtdiena
19:00-20:00
Baltā zāle
Elīna
Klasika
Piektdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Kārlis
Laikmetīgā deja (16-25 gadi)
Klasika
Pirmdiena
20:00-21:00
Lielā zāle
Igors
Laikmetīgā deja
Trešdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Dace
Klasika
Piektdiena
18:00-19:00
Lielā zāle
Kārlis
Laikmetīgā deja
Sestdiena
11:00-12:30
Lielā zāle
Maija
Izlases grupa (16-....)
Klasika
Trešdiena
20:00-21:00
Lielā zāle
Igors
Hip Hop
Pirmdiena
20:00-21:00
Lielā zāle
Uldis
House dance
Pirmdiena
21:00-22:00
Lielā zāle
Uldis
Klasika
Piektdiena
19:00-20:30
Lielā zāle
Kārlis
Nodarbības pieaugušajiem
Veselības vingrošana
Otrdiena
19:00-20:00
Baltā zāle
Anete
Zumba
Ceturtdiena
19:00-20:00
Mazā zāle
Maija

Supporters